Teadmiste õhtu: “Kivist,puust, metallist aine maateeriga suhtlemine ja kuidas leida nendega ühine mõistmine.”

 Registreerumine suletud
 
0
Kategooria
Teadmiste õhtu
Kuupäev
13 Veebruar 2019 18:00
Asukoht
Angla Väekoja ruumides - Tallinna maantee 41, Rapla
79511 Rapla maakond, Estonia
Telefon
+3725018260
E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Teadmiste õhtu: “Kivist,puust, metallist aine maateeriga suhtlemine ja kuidas leida nendega ühine mõistmine.”

Kõik meie ümbr olevad ainelised mateeriad on võimelised jagama oma teadlikkust meiega.See tähendab et neil sarnane omadus pakkuda meile abi meie vajaduste rahuldamiseks.Sest Mina usun, et iga aineline mateeria on ainuiskulise energiaga,temaga ühise keele leidmine on kõige tähtsam etapp Meie oleme tihti just lootnud, kui soetan mõne reklaamitud kivimi või muu siis hakkab ta koheselt meid erineval moel toetama. Ta teeb seda kindlasti, kuid kui leiame nende mateeriatega ühise keele ja teadlkkuse siis toimuvad veel paremad mõistmised. Kuidas siis hakata suhtlema nendega ja mõista kas tema ikka suudab täita meie poolt seatud eesmärgid.

Üheks nipiks on; Temaga koostöö loomine loitsuliste sõnumite abil. Teiseks nipiks on; Kehaline tunnetamine kui ese on meie käes. Kolmandaks nipiks on; Intutiivne tunnetamine ilma eset soetamata Neljandaks nipiks on; pendli või muu abistava vahendi kaasamine Loetletud nippide ja muude õpetuste jagamine on selle õhtu peamine teema. Kindlasti tuleb jutuks ka veel nende aineliste mateeriate paigutamise asukoht ja muud sellega kaasnevaid teadmisi.Huvitavaks teeb see et neis ruumides on juba palju näitlike materjale,mida saab kasutada presentatsioonina.

Teiega sellel teemal ajab juttu Kalju Paldis (selle teema asjatundja).
Selle vestlusõhtu väestamise energia summaks on 11 eurot.
Kohtume: 13 veebruaril
Kell 18.00-20.00
Aadressil: Raplas, Tallinna mnt 41, Angla Väekoja ruumides

 
 

Kõik kuupäevad

  • 13 Veebruar 2019 18:00

Powered by iCagenda