KÜÜNLA MAAGIA RIITUSE ÕPITUBA VILJANDIS

 Registreerumine suletud
 
0
Kategooria
Õpituba
Kuupäev
2019-02-07 18:00
Asukoht
VILJANDIS LOSSI 35 TERVISEPOOD:”VÕILILL” - Lossi 35, Viljandi
71004 Viljandi maakond, Estonia
Telefon
+3725018260
E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

KÜÜNLA MAAGIA RIITUSE ÕPITUBA VILJANDIS

Meil on komme süüdata küünlad, kui meie elus on pidulik, romantiline või ka kurb hetk. Seeläbi praktiseerime me alateadlikult küünlamaagiat. Tegu on iidse ja väeka võlukunstiga, mida võime ka tänasel päeval täiesti teadlikult ja eesmärgipäraselt kasutada. Maagilised küünlad võimendavad loitsu. Kuidas teha nii, et soovid täide läheks? Ikka küünlamaagia abil!

Pimedatel, mornidel ja külmadel õhtutel ongi kõige õigem aeg selle maagiaga lähemalt tutvust teha. Loitsuküünlad vabastavad kogutud energiat ja annavad põledes maagilist väge. Kui tuli tahti puudutab toimuvad küünlaga suured muutused. Tulel on omadus puhastada,väestada,tervendada jne. kõike, millega kokku puutub. Need peegeldavad ja neelavad energiad toimivad vastavalt taotlustele.

Tule jõud on tugev, spontaane ja kiire. Kuniks me pole küünalt läitnud esindab küünal maa elementi. Tule poolt puudutatuna sulades muutub küünal vedelaks vahaks ehk vee elemendiks ja suitsuks ehk õhu elemendiks. Need neli elementi on elu alus. Teeme kõik kohapeal kolme vahaküünla abil ühe väeka küünla rituaali.

Teiega jagab maagilisi teadmisi Kalju Paldis.
Need küünlad saab kohapeal soetada (3 tükki 2euro).
Maagia kursuse hinnaks 10 euri.
7. VEEBRUARIL
KELL 18.00-20.00
VILJANDIS
LOSSI 35 TERVISEPOOD:”VÕILILL”
Registreerimine: Tel: 5018260 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 
 

Kõik kuupäevad

  • 2019-02-07 18:00

Powered by iCagenda