NÕUSTAMISED JA TERVISEGA SEOTUD PROBLEEMIDE LAHENDAMINE

Tervise hoidmine haiguste vabana on veel unistus, kuid omaga tegelemine võimaldab selle soovi täitumist

TERVENDAMINE JA ENESELE TASAKAALU LOOMINE ON ARVATUST LIHTSAM! TERVISE-KONSULTATSIOONIDEL AITAN AVASTADA JA LAHTI SELETADA HAIGUSE PÕHJUSI. JAGAN NÕU, KUIDAS ON VÕIMALIK ERI RAVIVIISIDE ABIL TERVENEDA JA TULEVASI HAIGUSI ENNETADA. Lisaks sellele suurele maailmale on igaühel meist ka oma maailm. Suurem või väiksem, kuidas kellelgi. Iga inimene on oma maailma looja ja lõhkuja.

Eri koolituste käigus on selgunud, et inimesed on oma maailma lõhkumises osavamad kui selle tervena hoidmises. Õhku kerkivad küsimused – kas on võimalik leida ja hoida vajalikku tasakaalu, kas on võimalik kohe end vajadusel aidata oma mõtteid tervendades ja sel moel ka keha uuendades. Jah, jah, jah on see vastus. Kui haigus on tulnud sind õpetama ja sinu teadmisi tegudega muutma, siis on ka ravi olemas. Ravijaks on SINU TEADVUS JA USK.

Konsultatsioonide käigus saan mina sind vaid aidata mõtlema ja muutma oma mineviku mõtteprogramme ja sellega ka käitumismustreid.

„Kas usaldad ennast?“ on minu esimene küsimus. Kui jah, siis olen nõus Sinuga kohtuma, et leida koos lahendused. Sinu sees on pakitsemas palju küsimusi: miks? kuidas? kas? Neile küsimustele on vaja kiiresti leida vastused, teeme siis seda kohe.

Mis juhtuma hakkab?

Omavahel hakkavad vestlema Sinu ja Minu kõrgem teadlik Mina. Nemad teavad, seda miks meid kokku juhatati ja suunati. Selle vestluse kaudu saame ka vajalikud selgitused ja probleemidele lahendused.

3 olulist küsimust

1. Kas sinu terviseprobleemid on seotud spirituaalsete energiate mõjust (võõrad energiad ja mõtted segavad su sise- ja välismaailma)
2. Kas sinu terviseprobleemid on seotud psüühilistest energiate mõjust (keskendumine, keha väljade nõrkus ja teadmatud haigused saadavad sind jne.., pidevad takistused ja mõistmatus sind ümbritsevatelt inimestelt)?
3. Kas sinu terviseprobleemid on seotud füüsilistest energiate mõjudest (haigused ja pidev tervise nõrgenemine, kurnatus, lihasvalud ja muud füüsilised nähtused nii naha pinnal kui ka keha sisemuses)?

Selleteemalise konsultatsiooni käigus aitan analüüsida ja leida parimat lahendust Sinu tervise ja muude mõttemaailma probleemidele.

Inimese tervise vaatlusel võtan aluseks kõik kolm põhinäitajat:füüsilise ja mentaalse keha ja hinge tasandi.

Võimaliku ravi või probleemidele parimate lahenduste saamiseks kasutan teadvusseisundis olevaid meetmeid nagu teadvusest tulevaid pilte, mis aitavad jõuda algallikani, miks see haigus Sind pidevalt kõnetab.

Lisaks kontrollin biolokatsiooniliste mõõtevahendite (pendli, pööreli jne) kaasabil sinu tervislikku seisundit. Selle meetodi juures on abiks eelnevalt välja töötatud mõõtetabelid ja keha atlas, mis aitavad jõuda tõeni, kus see haiguse põhjus siis asub ja kuidas leida tõhus ravi selle haiguse ellimineerimiseks.

Haigussümptomitest lähtuvalt aitan teha valikuid, nt millised ravimtaimed, holistlikud ravimeetodid, teraapiad, loodusenergiad, toitumine, jne oleks abiks tervenemise protsessi juures.

Õpetan ka, kuidas Sa ise saad igapäevaselt edaspidi ennetada haiguse teket. Jagan lihtsaid nippe keha ja vaimu hooldamiseks, oma keha energeetiliseks puhastamist erinevate meetotide abil, oma kehale ajutise kaitse loomist, igapäevaste mõtteniitide läbi lõikamist ja veel palju teisi teadmisi, mis mõeldud ainult Sinu jaoks, lähtuvalt Sinu seisundist. Mina näen igat inimest indiviidina ja seetõttu pole ühtset õiget ravimeetodit. Nii puudub mul puudub ühtne raviviis kõigile, lähenen ikkagi isiksuse tasandit silmas pidades. Ka õpetuse põhitõed toimivad kõige paremini ühele inimesele keskendudes.

Minu põhimõtteks on, et iga inimene saab end ISE TERVENDADA. Seega jagan Sulle ka igapäevaselt kasutatavaid näpunäiteid, mille abil on iseseisvalt võimalik tervise paranemisele ja haiguste ennetamisele kaasa aidata. Need nipid loovad hea toonuse nii keha kui ka vaimu energia väljal.

On selge, et need nipid mõjuvad vaid siis, kui Sa neid teed. Ükski raviskeem ei toimi, kui inimene ise seda ei järgi. Ka mina olen vaid vaimne kaasa aitaja ja julgustaja!

Minu vastuvõtu kabinett asub Tallinnas Pärnu mnt 67 A majas ( 5 korrusel ) Holistilise kliiniku ruumides.

Kindlasti saame leppida konsultatsiooni ajad erinevates kohtades üle Eesti. Siis leiame ühiselt, kus see nõustamine toimub - kas Sinu kodus või muus mugavas ja turvalises kohas...

JULGE KÜSIDA, HELISTADA VÕI PEATADA MIND LOENGUL, TÄNAVAL VÕI KIRJUTADA EMAILILE.
TEA, ET KUI JUBA VÕTSID MEELELE MINUGA NÕU PIDADA, SIIS TEE SEDA!
KUI MINU TEADMISTEST ON VÄHE, KAASAN OMA KOLLEEGE, KES AITAVAD JÕUDA LAHENDUSTENI.

TEEME KOOSTÖÖD, SEST ME KÕIK OLEME UNIVERSUMI TEADVUSED, KES PEAVADKI OLEMA TEINETEISELE ÕPETAJAKS JA JUHENDAJAKS.