VESI (Voolav Eliksiir Sisemise Iluga)

Looduslik vesi on vajalik joogiks nii inimestele kui ka loomadele. Looduslikus vees on alati mitmesuguseid lahustunud mineraalsooli, kõige rohkem kaltsiumi-, magneesiumi- ja rauaühendeid, aga ka mitmeid teisi nn mikroelemente lahustunud mineraalsooladena vähesel määral. Looduslik vesi on inimese ja loomade jaoks organismile vajalike mineraalide allikas, kus need mineraalid on nende jaoks enamasti sobivas vahekorras. Looduslikul veel on oma energiaväli, mis on inimeste ja loomade bioenergia allikas. Inimese bioenergiavälja ulatus on tema immuunsuse näitaja. Kui inimese bioenergiaväli on null, siis on inimene haiguste suhtes kaitsetu. Looduslik vesi saab oma võnkesageduse ja energiavälja maaväljast, kus vesi liigub: allikas, järv, jõgi, põhjavesi. Vee liikumine maa sees veesoontes tekitab enda ümber negatiivse välja, aga vesi ise omandab positiivse energiavälja. Vesi on eriline aine, millel põhineb elu. Ei leidu ühtegi teist ainet, mida oleks võimalik võrrelda veega. Puhas vesi on meie planeedi elu alus. Kui vee reostuse kriitiline piir ületatakse, elu hävib.Vesi on võimeline kristalliseeruma erineva kujuga kristallidena olenevalt vee struktuurist ja kristallisatsioonitsentritest. Vihmavee struktuur oleneb ilmastikutingimustest ja õhus leidub alati aineosakesi, mis kristallisatsioonitsentriteks sobivad. Vesi on vedel struktuurne aine, mille struktuur tuleb ilmsiks vee külmumisel – kristalliseerumisel. Looduses on vesi mitmesuguse struktuuriga, olenevalt tema päritolust ja puhtusest. Looduslik vesi sisaldab alati lahustunud mineraale ja vahel ka orgaanilisi ühendeid. Destilleeritud vesi on vaba igasugustest lisanditest ja ei moodusta kristallstruktuuri. Kui destilleeritud vesi kristalliseerub, siis on see halvasti destilleeritud.

Rakk ja vesi. Rakk vajab vett! Võib piltlikult kujutleda, et meie organismi rakud just kui ujuvad vees, kust nad saavad oma toitained.Kõik organismi rakkude keemilised protsessid on võimalikud ainult tänu vee olemasolule. KUI MEIE RAKUD EI SAA PIISVALT VETT, RAKU SÜNNI MOMENDIL ON SEE RAKK SEOTUD HAIGE INFOGA. Kandes infot ka teistele rakkudele ja sealt edasi kudedele .See näitab et uus rakk saab olla elujõuline siis kui tarbime õiges koguses vett.Kudedes olev veehulk sõltub suurel määral rakkudes ja rakuvälises vedelikus leiduvate kaalium ja naatrium ioonide sisaldusest.Veepuudus põhjustab raku sisese ja välise vee kiiret reostumist, mis omakorda pärsib informatsiooni liikumist organite ja aju vahel. Informatsioon hilineb või ei jõua kohale. See põhjustab ebakõlasid ja haiguseid.Puhta vee baasil toodab seedesüsteem ja kõhunääre insuliini, mis on oluline rakkude elutegevuseks. Tänapäeval tarbivad inimesed suurtes kogustes nn rämpstoitu samuti joovad gaseeritud jooke ning maitsestatud vett. Puhast vett tarbitakse liiga vähe. Meie toit on sageli äärmiselt happeline. Organism kulutab tohutult energiat, et muuta tarbitu puhtaks rakusiseseks ja -väliseks veeks. Kui rakud ei saa puhkust, siis hävivad nad kiirelt ja uusi rakke ei teki. See põhjustab enneaegset vananemist ja tänapäeval eriti levinud diabeeti.

Vee teadlik tarbimine hommikul! Üks hommikustest esimestest tegevustest peaks olema vee joomine. Hommikune veejoomine on üks olulisemaid toiminguid puhastab meie sisemised organid: vanadest energiatest, jääkainetest, surnud rakkudest jne...Orienteeruvalt jooge väikeste lonksudega 150-350 grammi vett. (oleneb kehakaalust). Parem, kui lisate selle veele sõnumi, et "vesi vii minu organismist välja kõik vanad energiad" Peale seda protseduuri (30 minuti) möödumist tarvitage teisi jooke ja sööke.

Vee ja vedelike kogused päevas. Inimese vee vajadus sõltub organismi vanusest ja on seotud ainevahetus protsesside intensiivsusega. Inimeste vee ja vedelike vajadus kehas sõltub oluliselt välis-sisetingimustest, füüsilises tja vaimsest töökoormusest jne.. Laste, eriti aga imikute vee vajadus on väga suur. Nii vajavad imikud ööpäevas 1 kilo kehakaalu kohta 100–140 ml vett, vedelike4–6-aastased lapsed aga umbes 75–100 ml (vett ja vedelikuga seotuid toite)Täiskasvanu vajab ööpäevas 30-35 g vett ühe kilogrammi keha massi kohta (100kg inimene vajab 3,5l (vett ja erinevaid vedelike)Vanurite veevajadus on suurem:Ka vananev inimene peab vee joomisele pöörama suuremat tähelepanu, kuna tema lihased kaotavad kergemini vett Lisaks sellele vanematel inimestel janu tunnetus nõrgenenud, mis panevad ohtu tervise Suuremas koguses kofeiinsed kohvid, teed ja energiajoogid. Sinna loetelu alla käivad kõik alkohoolsed joogid Loetletud joogid viivad organismist välja kiiresti meile vajaliku mineva veekoguse. Soovitavalt sellisel juhul vett rohkem tarbida

Vesi,kui ravivahend. Eakad inimesed või need, kes ei suuda alguses juua 4 klaasi vett, võivad alustada väiksemast kogusest, suurendades seda järk-järgult 4 klaasini päevas.Veeravil ei ole kõrvaltoimeid, kuid võib esineda tihedamat urineerimist. Kui kaua veeravi kestab?
Ravipäevade arv, et vähendada järgmiste haiguste sümptomeid:
*kõrge vererõhk – 30 päeva;
*maohaigused – 10 päeva;
*diabeet – 30 päeva;
*kõhukinnisus – 10 päeva;
*vähk – 180 päeva;
*tuberkuloos – 90 päeva;
*artriiti põdevatel inimestel tuleb järgida eespool kirjeldatud ravimeetodit 3 päeva esimesel nädalal ja teisest nädalast alates iga päev.

Tööl vee tarbimine. Enamus inimesi veedab arvestatava osa ülevalolekuajast tööl ning seetõttu peaks 60% organismi vedelikuvajadusest rahuldama tööl olles. Vedelikupuudus võib tekitada organismis mitmeid v...aevusi ja see omakorda vähendab märkimisväärselt tööviljakust.Erinevad töötingimused mõjutavad vedeliku tasakaalu Ligikaudu 60% inimese kehast koosneb veest, mis täidab olulist osa paljudes füsioloogilistes protsessides, nagu seedimine, toitainete viimine rakkudesse ja kehatemperatuuri reguleerimine. Higistamise ja hingamise kaudu kaotab inimene iga päev ligikaudu 2–3 liitrit vett ning seetõttu tuleb keha vedelikuvarusid pidevalt täiendada. Lisaks põhjustavad vedelikukaotust erinevad töökeskkonna tingimused, näiteks kõrge temperatuur või siis konditsioneer. Inimesed kalduvad sageli töötama nii keskendunult, et unustavad korrapäraselt süüa ja juua. Ometigi mõjutavad söömine ja joomine oluliselt nende töömeeleolu ja töötamise efektiivsust.Näiteks limaskestade niisutamine on oluline nende inimeste jaoks, kelle silmad kipuvad arvutiga töötamisest kuivaks muutuma. Väga oluline on piisav vedelikutasakaal ja veevarude taastamine kaitseriietust kandvate ning kehaliselt aktiivsete inimeste jaoks. Tuletõrjuja või metallitööline võib töökoha kõrge temperatuuri ja eririietuse tõttu kaotada tunnis rohkem kui kaks liitrit vedelikku.Uuringud on näidanud, et kui töökohal ei tarbita piisavalt vedelikku ja kui õhutemperatuur on üle 24º kraadi, võib õnnetuste juhtumise tõenäosus suureneda koguni kuni 30%. Seega keha õige vedeliku tasakaal ei mõjuta mitte ainult töö efektiivsust ja head enesetunnet, vaid ka ohutust.

Vee ohtlik kadumine organismist külmal ajal. Külm ilm tegelikult hoopis suurendab vedeliku puudusesse sattumise riski, sest puuduvad hoiatavad signaalid.Kui vedeliku osakaal on lihastes väike siis ei toimi vedelikega seotud nergiate liikumist lihaste vahel. Sellega me kaotame soojust kehas ja keha hakkab õhust vedelikku oma kehasse koguma koos külma kraadidega alt Kastetilk on väga hea kosmeetiline vahend kehale.

Hommikune kaste looduses. Taimede lehtedelt ja õitelt kaste energia korjamine, selle tarbimine aitab erinevate naha haiguste raviks(peale tupsutada), silmade raviks(kompressina kasutada) jne..Hommikuse kastega saate parandada oma jala talla alust vere-soonkonda. Kõndides hommikuses kastes paljajalu. Libistade jalgu vastu maad ja lausudes, et see emakese maaenergiaga kaste puhastaks teie jala tallad vanadest väsinud energiatest. Saate ühenduse maa energiaga (pärast seda ka jalad vähem külmetavad) Palja kehaga kümblemine hommikuses kastes on üks parimaid iluprotseduure alt Šungiitkivim hea vee puhastaja.

 

 

Šungiitvee valmistamine ja tarbimine. Šungiit puhastab vett praktiliselt kõikidest orgaanilistest ainetest (sh ka nafta ja pestisiidid). Lisaks paljudest metallidest ja mittemetallidest, bakteritest ning mikroorganismidest. 1991. aastal hakati vee puhastamiseks valmistama šungiidist filtreid. Kasutades sellist vett joogiks ja toiduvalmistamiseks, paranesid haiged kroonilisest gastriidist, maohaavanditest, sapiteede ja pankrease haigustest, koletsis­tiidist, kõrgvere­rõhutõvest, neerukividest, südame-isheeemiatõvest, parodontoosist, erinevatest allergia­vormidest ning isegi ekseemidest. Šungiidi kivimeid saame panna tavalisse klaas anumasse(asetada sinna 3-6 paari sendimeetri paksut kivimi tükki). 1-2 korda kuus oleneb vee saastatusest kindlasti puhastada kivimid meresoola vees ja laadida päikese valgusküllalise energiaga. Maakohtades piisab 30–60 kg šungiitkillustiku kaevu puistamisest, et puhastada vesi bakteriaalsest reostusest, nitraatidest, naftasaadustest, metallidest ning struktureeruda vee molekulid ümber ravitoimelisteks.Vesi, mida on puhastatud šungiidi kivimi abil, avaldab organismile üldtugevdavat ja -noorendavat mõju: näonahk puhastub ja muutub elastsemaks, vähenevad kortsud ja lööve.kuid kindlasti vahepeal kasutada ka kohalikku kraani vett, sest kui me lähme võõrasse kohta, kus selline veepuhastub puudus, võime tunnetada teistmoodi maitset jne...ei pruugi meie organism seda tavalist vett enam omastama! Kivimipuru võib lisada 36kraadisele vanniveele (pool kilo vannitäie kohta). See rahustab, vähendab stressi, tugevdab organismi ja normaliseerib und. Väikesed haavad ja nahalõhed paranevad. Šungiidivannide regulaarse võtmise korral paranevad operatsioonijärgsed lõikearmid, ekseemid, seenhaigused ja allergilised lööbed.Tähtis on šungiidi kivimit puhastada peale ravilõppu. Selleks saab kasutada meresoola lahuselist vett või panna nad otse meresoola sisse puhatuma 24 tunniks.Pärast seda päikese kätte laadima uue tervendava energia toomisega kivimisse. alt Hõbe vesi parim antibiootiliste tablettide mürgi eemaldamine organismist.

Hõbeda vee tarbimine. Kõige lihtsam viis sellise vee saamiseks on kuumutada tulel hõbeese ning asetada see siis puhta (parem keedetud) veega klaasi. 1-2 tunni pärast sisaldabki vesi hõbedaosakesi. Sellist vahendit kasutatakse paljude haiguste raviks.• Ägeda neelupõletiku, põskkoopa põletiku, angiini ja gripi puhul loputatakse kurku soojendatud hõbedaveega.• Akne puhul aitab igapäevane hõbedaveega pesemine.Hõbe vee tarbimine organismil aitab vastu seista kõikidele viiruselistele külmetus haigustele, gripile, samuti soolte bakteriaalsetele infektsioonidele.Hõbeda aktiivsed ioonid tungivad kergesti elava organismi kudedesse ning liiguvad vabalt vere vedelas keskkonnas. Hävitavad meile kahjulikke mikroobe, viirusi,seentega seotud haigusi puhul. Hõbeioonid tungivad nad kergelt läbi seente väliskesta ja hävitavad seente eosed Hõbevesi puhastab organismi hästi ANTIBIOOTILISTEST RAVIMITEST, mida te pidite tarvitama teatud haiguste puhul. KUID HÕBEDA VETT ÜLE TARBIDA, ON SAMUTI OHTLIK. alt Kuldmetalli sisaldusega veeravi,ammu tuntud ja väga tõhus abivahend inimkehale.

Kulla vee tarbimine. Ettevalmistamiseks kuld vesi sobi ühegi ehe (sõrmus, kaelakee, kõrvarõngad). Kulda valides tuleb järgida järgmisi tingimusi: esiteks peab see toode olema vabad igasugustest vääriskividest, teiseks ei sisalda palju teisi metallilisi lisandeid, siis on parem, kui toode on kollase kullla läikega. Kuldehete kogus kullavee valmistamisel peaks olema kulla osa 5g seda metalli.Kasutatakse roostevaba või email anumat. Soovitavalt kasutada elava tule energiat(pliidi,gaasi pliidi abi). Potikaan kindlalt suletud, et lisa õhu ligipääs oleks minimaalne, lasta keeda 30-40 min,tavaliselt jääb alles pool anumat kulla vett. Lasta jahtuda,siis eemaldada kuldesemed ja säilitada vett tumedas klaas anumas külmkapis. tema kasutus aeg 1-2 nädalat . siis 5 päevane vaheaeg siis uuesti paari nädlane kuur. Tarbida 1-2 supilusikatäit vett ennem sööki 3 päevas, parima ravi tulemi saavutame,kuime käte energiaga mõjutame seda lusikal olevat vett. Ainult seda veeosa, mida sellel hetkel tarbimeVäga hea kasutada seda vett, peale vähi ravi(kiiritus ja keemia ravist kalhustatud organismi taastumiseks)Südamehaigused, radikuliit,hingamisteede raviks,seedetrakti puhastuseks rauapuudusaneemia raviks, krampided puhul,lihasvalu,hüsteeria, epilepsia, viljatus,maksanõrkus, füüsilise energia puudulikuse vähendamiseks. Suurendab immuunsust, on kasulik mõju närvisüsteemi, südame löögisageduse viib ja parandab mälu ja soodustab vaimset tegevustVaatamata kõigile kasu kuldne vesi, kui see on kasutada ettevaatusega. Kulla sisaldusega vett kasutatakse väikestes kogustes ja lühiajalisel perioodil. Enne joogivee rikastatud kulla ioonide vee tarbimist kontrollida, kas teil on allergia päikesevalgusega seotud metallide vastu.Vett kasutatakse kompressides kortsude silumiseks ning nahale värskuse andmiseks. Kompressi hoitakse 10-15 minutit (1-2 korda nädalas). Kindlasti seda saaksime oma nahka ravida, lisades seda vett vanni vette.

 

Vase vee tarbimine. Ka sellel veel on raviomadused. Valmistamine on sarnane kullavee valmistamisele. Vaja läheb umbes 10 g puhast vaske. Sellise veega ravimine kergendab paljude haiguste kulgu. Vask võtab osa organismi ainevahetusprotsessidest ning vereloome tegevusest. Vasepuudus mõjub halvasti ajutegevusele, samuti füüsilisele aktiivsusele.
•Artriidi vastu aitab vasevee kompress, mis asetatakse haigetele kohtadele 3-4 tunniks. Ravikuur sõltub enesetundest.
•Maksahaiguste ja rasvumise puhul tuleb võtta 1 teelusikatäis vett 3 korda päevas enne sööki kuu aja jooksul.
•Suhkruhaigetele soovitatakse võtta 2-3 supilusikatäit iga päev enne sööki. Ravikuuri kestus üks kuu. Aasta jooksul tuleks läbi viia mõned ravikuurid. alt Kümutatud-jääkuubiku vee joomine väga kasulik.

Külmutatud vesi. Kuid alles hiljuti avastati, et külmumise protsess kustutab veelt eelmise informatsiooni. Nii et kui vesi täielikult külmub ja seejärel üles sulab, väheneb kahjulike ainete kogus vees.Kindlasti kõige puhtam ja looduslikum on külmutamise viis, meie talve tingimustes loodusesse vesi külmuma panna. Külmkapp on meie igapäevane aparaat, mis sellega samuti toime tuleb.Külmutatud vett pigem kasutada erinevate ravi ja keha energiate tasakaalustamisel meie kehas veekristalle. Muudab nad tervikuks,kahjuks tihti me oleme sunnitud tarvitama,mitte kvaliteetset vett( ebakvaliteetsete vete nimestusse kuuluvad ka pudeli veed) Teatud kindlate taotlustega sõnumitega saate seda vett mõjutada juba ennem külmutamist ( heasõnaga, muusika helidega jne..) Me ei pea tarbima selle protseduuri aegu ainult jääkuubikutest sulatatud vett,aitab kui te lisate ühe jääkuubiku tavalisele veele. Sellega me parandame juba ülejäänud veeklastreid.Pidevalt ainult külmutatud vett tarvitades, võivad teised mineraalid, energo informatsioonilised sõnumid meil saamata jääda.Kindlasti jääkuubikutega pesta nägu või lisada jääkuubikuid vannivette. Selline protseduur parandab nahaalust vedeliku struktuuri ja sealt edasi kandub ta ülejäänud kehavedelikule.

VESI JA SIDRUN: Alustada oma hommikut kruusi sooja vee ja poole värske sidruni mahlaga. See on nii lihtne ja selle kasutegurit oleks patt ignoreerida. Lihtsalt soe vesi sidruniga.

1. Tugevdab immuunsüsteemi. Sidrunid on kõrged C-vitamiini ning kaaliumi sisalduse poolest. C-vitamiin aitab võidelda külmetushaigustega, kaalium stimuleerib aju ja närvide funktsioone ning aitab kontrollida vererõhku.

2. Tasakaalustab PH-taset.Usute või mitte, aga sidrun on uskumatult aluseline. Jah, need on iseseisvalt happelised, aga meie kehas on nad aluselised (sidrunhape ei tekita happelisust organismis, kui on juba metaboliseeritud). Nagu enamik tervisesõltlasi, teame, et aluseline keha on hea tervise võti!

3. Aitab alandada kaalu. Sidrunis on palju pektiini kiudaineid, mis aitavad võidelda "isudega". Samuti on teada see, et need inimesed, kes hoidavad keha aluselisena, langetavad kaalu kiiremini. Enda kogemused ütlevad ka seda, et kui alustada päeva õigesti, siis päeva jooksul on lihtsam teha kehale paremaid valikuid.

4. Soodustab seedimist.Soe vesi aitab stimuleerida nii seedetrakti kui peristaltikat – lihaskokkutõmmete lained hoiavad soolestiku seinad liikumises. Nii sidrunid kui ka laimid on esirinnas mineraalainete ja vitamiinide poolest ning aitavad vabastada seedetrakti kogunenud toksiine.

5. Õrn ja looduslik diureetikum.Sidrunimahl aitab välja uhuda organismi kogunenud soovimatud ained, sest sidrun suurendab keha urineerimisvajadust.

6. Puhastab nahka.C-vitamiin vähendab kortse ning vanusega tekkinud pigmendilaike. Sidrunivesi puhastab verest toksiine, mis aitab hoida naha puhta ja selgena.

7. Niisutab lümfisüsteemi.See hommikune "headuse karikas" aitab alustada päeva hüdreerituna, mis loomulikult aitab ära hoida dehüdratsiooni ja neerupealsete kurnatuse. Kui kehal on vedelikupuudus või siis raskekujuline vedelikupuudus (neerupealsete kurnatus), ei suuda keha täita õigeid funktsioone, mis tekitab toksiinide kogunemise, stressi, kõhukinnisuse jne. Teie neerupealsed on juhtumisi kaks tillukest nääret, mis "istuvad" teie neerudel ning koos kilpnäärmega toodavad kehale energiat. Nad eritavad ka olulisi hormoone, sealhulgas ka aldosterooni. Aldosteroon reguleerib kehas vedelikutaset ja mineraalide kontsentratsiooni, mis aitavad hoida keha niisutatuna. Neerupealsed reguleerivad ka stressi. Kokkuvõtteks võime öelda seda, et te ei taha jamama hakata keha sügava vedelikupuudusega.

Kui teete kuu aega proovi juua igal hommikul tass sooja vett sidruniga, siis tulemus võib radikaalselt muuta teie igapäevast kogemust ja olukorda. Ei maksa olla üllatunud, kui hakkate nägema päeva uues valguses.

Nagu juba öeldud: reegel on väga lihtne, tass sooja (mitte kuuma) vett igal hommikul poole värske sidruni mahlaga.

Info võetud Alg allika kodulehelt