LOODUS JA MINA "INIMENE"

Loodus oma mitmekülgsete energiatega on teekäija, kes juhatab meid sinna, kus meid oodatakse! Aga esimene küsimus: Kas me tahame märgata tema võrratuid ettepanekuid? Kahjuks me usladame rohkem teist inimest ja loodus ei ole see, kes peaks rääkima!

Olemegi liikunud kaugele sellest, kus me hingame ja kõnnime. See, kes meile silmailu pakub,süüa annab ja soojendab oma kiirgusega ja armastusega on unustatudja taganenud meie teadvusest.

Jah, me teame sõna loodus aga kes ta teglikult on , ei tea me tõeliselt. Oleme usaldanud end inimeste sõnadesse ja käskudesse. Kuid seda et meie ümber ja sees on loodus, me ei märka!  Kuid pole hilja talle öelda Tere loodus,ma vabandan ja kuulan nüüd sind.Vestle ja anna teada oma tõde, meile inimestele. Näita, kus mina inimene saan olla oma maailmaga. Tahan nüüd su näpu näidete abil luua seda võrratut maailma, kus on sinu ja minu koostöö.

Selles kodulehe peatükis keskendun neile maa energia nähtustele, mis toimivad oma loomuliku rada pidi. Kui meiegi suudaksime sama järjepidevusega liikuda elus edasi kui loodslikud väljad,siis harmoonia valitseks nii "MEIS KUI MEID ÜMBRITSEVAS LOODUSMAAILAMAS"