OHUALLIKAD

Need ja muud põletikulised haigused seotud hartmanni risti mõjudestGeopaatiliste võrgustike negatiivne mõju elusorganismidele. Vahe on vaid haiguslike nähtude iseloomus. + märgiga „risti“ puhul võib meil tegemist tulla ühekordsete haigestumistega, eriti, mis puudutab hingamisteid, bronhe, kopse - võivad tekkida igasugused allergilised nähud, gripivõimalused, soodumus külmetustele, jne. – märgiga „risti“ puhul võivad tekkida kroonilised ja korduvad haigestumised, soodumus adenoomide, igat liiki kasvajate ja ka vähi algete tekkeks.Inimese kui bioloogilise keha ümber on samuti elektromagnetväli, mis on tingitud elusorganismi biokeemilistest protsessidest. Kokku võttes need ristumis kohtadel tekivad pööris väljad, mis on nagu süstlad, mis tungivad inim keha välja ja hakkavad seda kohta konkreetselt lagundama. Üks pöörlemine toimub päripäeva suunas- laenguga ristumisala ja + laenguga ristumisala liigub vastupäeva. Näiteks süda tekitab 10 -11 Hz magnetvälja. Lihased, silmad, maks, kopsud ja teiste organite funktsioneerimisega kaasneb samuti oma kindla sagedusega madalsageduslik elektromagnetväli. Põhiliselt see elektro-magnetväli on kõikide organite töö puhul madalsageduslik, nagu Maa geopaatiline kiirguski. Kui inimene läheb geopaatilise välja mõjupiirkonda, siis võib sellisel juhul tekkida resonants, mis häirib organismi biokeemilisi reaktsioone. Nii organite kui inimkeha üldise elektro-magnetilise fooni sagedus langeb suure tõenäosusega ühte ampluasse geopaatiliste võrkude sagedusega. See tekitab organismis funktsionaalseid häireid, mis pikaajalisel mõjumisel muutuvad organismi orgaanilisteks kahjustusteks.
Maa geopaatiliste võrkude kahjulikkus seisneb selles, et elektromagnetilises plaanis tekib resonants inimkeha ja eelmainitute võrkude vahel.
Asja teeb hullemaks veel see, et geopaatilised võrgustikud on integraalsed – kõik sagedused on piltlikult öeldes ühes supis. Seega madalsagedusliku resonantsi tõttu ongi kõnealused võrgud ohtlikud.Kui inimkeha ja tema organid ei kiirgaks madalsageduslikke võnkeid, mis on kõikide biokeemiliste protsessidega kaasnevad ilmingud, siis probleemi poleks. Aga me ei saa oma füüsist ümber muuta.Tema kõige ohtlikumad mõju alad meie voodi asupaigad, pikajalised istumiskohad kas kodus, tööl jne.. (korrga pikemalt kui 4 tundi)

Hartmanni seinte ristumis ala voodis(jalgade juures)Magamistuba. Kahjuks hartmanni ristumis alad kõige rohkem ja levinum keha funksionaalsete haiguste tekitaja teatud määral ta nõrgestab konkreetset organi või keha piirkonda. Need võrgustiku ristumis ala kiirgused on keskmiselt 70% voodi alades, eriti tsiviliseeritud/elektriseeritud maades/. Tuginen oma 11 aasta uurimustele selles vallasKindlasti teatud mõju sellel ristumis alal on naiste rasestumise puudumise või katkemise tagajärg jne. Eriline kogemuslik seos hartmanni ristumis alaga oli minul aastaid. Põdenud ühte raske kujulist haigust suutsin ma mingil nähtamatutel seostel, magada pikemat aega just sellistes magamiskohtades, kus see rist jäi minu pea ja kaela piirkonda. Ma nagu magnetina otsisin neid negatiivseid punkte (see selgus alles hiljem, kui olin selle haiguse kallal aastaid võidelnud ja sellest haigusest vabanedes hakkas toimima teine haigus samas alas pea piirkonnas). Õnneks katkes see siis kui olin kutsunud koju geo-bioloogi, olin saatuse tahtel ennem seda just seda tarkust õppima läinud (sellepärast ka mul siiani džuudi vaip mu voodis, minu voodi alast).
Hartmanni rist keha väljas (magamiskohasKindlasti jälgige kui pidevalt korduvad samad haiguse süptomid, siis suure tõenäosusega magate selles kiirgavas ristumise väljas. Kantserogeenseteks punktideks nimetatud Hartmanni võrgustiku ristid iseenesest ei põhjusta midagi, vaid muudavad organismi haigustele vastuvõtlikumaks. Hartmann manipuleerib- Hartmanni võrk on muutuva suurusega, ebapüsiv ja mõjutatav. Mõõtude järgi võiksime ju oma voodikoha ilusasti võrgu keskele ära mahutada, kuid igasugune peen koduelektroonika nagu tõmbaks teda enda poole, meie endi bioväli samuti.Magamistoas on võimalik voodit nihutada selliselt et voodi võib jääma hartmanni seinte sisse või osaliselt, seinad võivad läbida voodit kuid igal juhul ristumisala peab jääma välja.Kui selline võimalus puudub siis võtame abiks kaitse materjali-džuudi vaiba ja laotame selle vaiba madratsi alla üle voodi. Siin aitab teinekord voodi asukoha 30-40cm nihutamine ja oletegi ohu piirkonnast väljas. Välja arvatud kuihartmani horisontaal ristumis kohtjääb otse voodi peale, siis džuudi vaipa kasutada ei saa,tuleb kindlasti voodit nihutada või tõsta voodi rohkem abivahendite kaasabil kõrgemale vertikaalsest seina ristumiskohast!

 

 

Merily voodis pea piirkonnas hartmanni ristLaste tuba: See ruum tuleks kindlasti uurimuse alla võtta, ja vaadelda kas ka laste voodi alasse võib jääda hartmanni võrgustiku seinad ja ristumise koht. Lapse maailm ja tema energeetilne keha väli on eriti tundlik just selliste nähtuste suhtes. Noorukite energeetilne väli alles loob oma füüsiskehale kindlust siia maailma. Sellepärast huvitav et laps tunnetab koheselt neid geomagneetilisi seinu ja ristumisi ja nad magavad ühes voodi osas kõveras või ronivad teatud voodi alasse ühele küljele jne. Hartmanni ristumise ala kiirgus tihti põhjustab lapse märgamisega seotud haigusi. Kindlasti veel peavalusi ja teatud luu valu haistinguid(selliset probleemide puhul vanemad tihti lausuvad et alps kasvab sellest ka luu valud) Teine koht on kindlasti kirjutus laua osa, siis peaks määratlema kahte asja: et lapse tool, kus sellise koha väljas olev hartmanni ristumis ala eriti -märgiga oma energia pöörlemistega vähendab inimese energeetilist välja just õppimise, uute mõtte tegevuste aegu. Huvitav aga + märgiga rist nagu naelutab inimese just arvuti taha ja ei lase sellest virtuualsest maailmast lahti( seda on tulnud mitmetel uurimistel ette).Kolmandaks hartmanni ohu allikaks on hartmanni risti alas mõni elektrooniline aparaat(selles pikem lahti seletus allpool eraldi peatükis). Kindlasti veel lemmiklooma puuri asukoht, sest sellised hea energiaga sõbrad asuvad nende ruumides. Siis vaadelda ka kindlasti kas mõni elav roheline taim ei jääks sellesse mõju välja. Hartmanni ristumis kohtadele paigutage kapi või muu elutu ese,mis ei saa otseslt sellest kahju.

Mikrolaine ahi remondis mitmendat korda7hartmanni ristumise kohapärastElutuba, köök kodukontor ja muud ruumid oma kodudes. kus eelkõige on inimse pikemaja viibimise ala. Sellisteks kohtadeks on diivan, lemmiktooli ja tugi tooli asukoht. Sellistes asukohtades hartmanni ristumise ala peaks jääma inimkeha ohu tsoonist välja.Sest sellises alas pikaajline istumine vähendab tähelepanu ja võib tekitada keha energia väljas tetuid vibratsioonilisi kõrval kaldeid. Sest kui me istume hartmanni risti alas ja peale kauba arvuti või muu lähedal olev elektri kiirgus võimendab selle risti mõju.Köögi alas kindlasti pliidi asukoht eriti uuemate pliitide olemasolul keraamilised induksoon pliidid, on otseses ohus kui hartmanni rist sellese plaadi alasse jääb(gaasi ja puuküttega pliidil see oht puudub). Tihti on just ühepliidi augu pidev üles ütlemine . Kindlasti lisaks ka muu elektroonika kappidel peavad olema sellest ohust välja viidud. Otsest ohtu toiduinetele elavale juur ja puuviljale lühiaja paiknemisel ohtu ei ole. Kuid pikaja säilitavd porgandid, kartulid võivad osaliselt toiteväärtust kaotada.Elavad lilled ja ilutaimedel oht jääda kiduraks ja peale kauba võivad nad kuivada ja elu energia väheneb eriti siis kui + märgiga risti mõju selles alas lahkuda. Siin aitab lihtsalt koha vahetus või 40cm kõrvale liigutamine. Lemmik loomade puurid ja pesad selles mõju alast eemaldada(neil võib tekkida erinevad haiguse nähud ja hiljem põletikud). Siin kehtib reegel ka meie kodu taimedel,mis sellises kiirgus alas proovivad kõrvale kasvama hakata või siis närbuvad,kiratsevad pidevalt või hukkuvad.Kuid selliste ristumiste aladele paigutage kapid jne mis ei ole seotud elavate energiatega.

Meie koduaed ja asukohad kus pikemalt eriti suvel viibime. Selles osas ka looduses eriti viimasel ajal järjest rohkemnäha silmaga selliste ristumiste laastamis tööd elavate puude ja püsisitikute suhtes. inimesed tihti küsivad just reastikuliste hekiliste puud kohta,mis toimub nendega? Näiteks: elupuu hekis tekivad haigused, kindlate meetrite tagant kas kolletuvad ja kasv jääb kiduraks ja kuivuvad.Kuid kui jäävad sellised tühimiku kohad hekki,siis ärge sinna elavaid taimi enam istutage. Pange selle asemel sinna alsse, mõni graniidist kivi või muu skuptuurne vorm. On juhtumeid, kus inimene istutab okas või lehtpuudest reastikulise heki ja kõik suuremas osas hukkuvad. Eriti kui järgida sellist ilma kaare printsiipi kas põhja -lõuna või ida lääne suunalist joont. Siis suure tõenäosusega saavad need noored istikud istutatud hartmanni seinte peale. Veel tihedamini on see et veel maa kiirguslik energia näiteks veesoon kulgeb täpselt sama rada, siis istikute välja minek veel kiirem. See on seotud tavaliselt sellega et noored istikud ei ole veel elujõulised, et suudaks sellele kiirgusele vastu seista. Ärge siis enam sinna alasse istutage liikuge keskmiselt 60-70 cm edasi või tagasi istutus alast ja oht on möödas. Väiksematel taimedel seda ohtu ei ole. kuid puuviljalised ja muud sarnased puud hukkuvad kiiresti risti alas, järgmine kord ohutuse pärast istutage nad 50-60cm kaugemale.kindlasti väga tundlikud on just noored alles istutaud õuna,pirni ja ploomipuud.kirsi, alõõtsa,kreegijne väga seda mõju ei karda- samuti meie juurikalistel söögi taimedel, see ristumise ala eriti ei mõju. Nende eluiga on ainult 2-4 kuune.Sellisel juhul, kui nad jäävad veesoonega kaasnevasse mõju välja, siis taimed kiduramad.

habaarsti kabinetis hartmanni ristumise koht tooli mõju alasTöökohad. Inimeste pikaajalisem istumine tööl ühes samas kohas ja hartmanni seinte ja veel raskem kui sinna alasse jäävad hartmanni ristumise lad. selline ala on otsene oht inimese tervisele olenemata kas ta istub või teeb püsti ajal tööd. minu praktikas on palju olukordi just meditsiini asutustega kokku puutudes. Eriti palju on olnud hambarstide ja õdede töökohti mis selles ristumise mõju alas( julgen väita selleks numbriks on 70% uuritud objektidest). tihti just arstid on sellistest mõjudest väga tundlikud ja esitavd kaebusi selle kohta. lisaks kui seal on veel ka maa kirgus sii topelt võimendusega keha üldine nõrgenemine. Järgmine riskigrupp on sekretärid, kelle ümbruses palju elektroonilist aparatuuri ja see võimendub ja haigused kerged tulema. Kolmas grupp on elektroonika ja õmblus tsehhide liini töölised, kes millegi pärast istuvad sellistes kiirguvates mõju väljades. Pedagoogid, kellele see rist jääb kirjutuslaua taha(huvitav et õpetajad tunnetvad ja tihti ei istu seal alas või liigutavad tooli kõrvale). kassapidajad suurtes marketites on selles ohu tsoonis eriti tundlikud siin mängib veel see kassaapraatide paraleelne kiirgus rolli(olen täheldanud just naistel rasetumise katkestusi ja muude naiste haigustega seotud probleeme selles alas)kindlasti topelt mõju avaldavad kui sinna jäävad hartmanni, maakiirguste, elektroonika ja muude maandamata armatuurvõrgustiku ala, plekist angaarid, plekk katused jne.Minu arust kõige ohtlikuma gruppi kuuluvad veel kahjuks suurt ohtu kiirgvad veel tänapäeva kontori hoone klaasist ehitised(need kiirgvad siiani uurimata staatiliste elektri laengutega kiirgusi) klaasi suur pind eraldab mingeid kiirgusi ja võimendab nii elektroonika välju ja liskas hartmanni ristumiste ala on tihedam. Hartmani seinad kisuvad koomale loomulikust laiusest pea 0, 5m võrra ja ristumis aldel võimsam kiirgus eriti vertikaalsetel ristumiste aladel.

HARTMANNI RISTUMIS KOHAD JA ELEKTROONILINE APARATUUR OMAVAHEL ERITI EI OLE SÕBRALIKES SUHETES!

KOGU UUSIM ELEKTROONIKA SUUREMALT JAOLT KARDAB HARTMANNI RISTUMIS ALASI. SEE ON ÜKS SUURIMAID PÕHJUSI KIIREL ELEKTROONIKA APRATUURI ÜLES ÜTLEMISEL

ElektroonikaInglise biofüüsikute tehtud uuringud tõid esile huvitava asjaolu, nimelt inimtühjal saarel samahästi kui puudus Hartmanni võrgu mõju. Kui aga saarele toodi elektrivarustus, oli Hartmann kohe kohal. Tähendab, meie elukeskkonna ülim elektriseeritus on üks Hartmanni võrgustiku võimendajaid.Hartmani võrgustik ristumisalad mõjutavad kindlasti meie elektroonikat oma negatiivse kiirgusega. Sellesse alasse jäävad aparatuurid tihti töötavad ala või ülekoormusega ja nende tööiga võib olla väga lühike. Elektrooniliste aparatuur omab samasugust elavat mateeriat kui inimene,taim jne. Me lihtsalt oleme loonud arusaamise,et elav on see kes liigub, räägib,häälitseb jne...Kuid aparatuur on inimeste poolt valmistatud ja tema energia väärtused peavad tihti srnanema inimkehaga, muidu me ei saaks pikemat aega tema kiirguse väljas viibida,istuda. üha rohkem ahhame olema sõltuvuses sellest peenmateerialisest aparatuurist. Mida tundlikumaks muutub aparatuur seda tundlikum on ta erinevatele eletrilistele kui ka loodusväljades ümbritevatele kiirgustele. Üheks ohuallikaks on need geomagnetilised võrgustiku ristumise kohad. Nende ristumiste ala suurus on keskmiselt 40cm(moodustade oma moodi ruudu). Need ristumisalad asetsevad nii vertikaalsel kui ka horisontaalsel tasandil. Nende ristumis tasanditel toimuvad nende ristumiskohtadel pöörd väljalised energiad, mis kaudselt vähendavad tänapäeva elektrooniliste laengute mõju. Kuid peale selle on aparatuuri kaaslaseks ja võrgustiku mõjutajaks kõrgsageduslikud elektri mõjud, siis kindlasti ka teised aparatuurid, mis omavad oma madal või kõrgsagedusliku kiirgust. Nüüd siis mõju kas kahe,kolme või nelja kordistub ja hakkab elektroonilist aparatuuri omamoodi pingestama ja langundama. Elektroonika elava vormina omab samuti omamoodi haigusi läbi elektrilise pinge välja ja kui veel hartamanni rist pöörlev energia selles alas siis tekivad valed signaalid ja katkestavad sellega aparatuuri kondaktorid ja lõpuks lakkab töötamast aparatuur. Viies ta kas garantii remonti (viimasel ajal just sellel ajal hartmanni risti roll väga suur/tihti ka peamine põhjus,garantii remondiks/. Mul on tulnud just sellist aparatuuri analüüsida ja saan öelda julgelt 60% on sellega olnud minu praktikas seotud. See käib just viimase 0,5-7 aastase aparatuuri kohta. Isegi lühemal ajal on see aparatuur hakanud valesid signaale edastama,eriti tänapäeva erinevad saatjad ja signaali püüdjad aparaadid (Nt;fifi, tv, ultrapuna jne signaalide nõrkus seotud just 80% sellest). Viiakse garantii remonti ja seal töökojas töötab ja tuues tagasi hakkavad samad põhjused korduma.

KÕIGE ESIMENE ASI SELLISTEL PROBLEEMIDE PUHUL, PEALE REMONTI VÕI PIDEVA SIGNAALI MÕJU KÕIKUMISEL NIHUTAGE VÕIMALUSE KORRAL ELEKTROONIKA 40-50CM KÕRVALE JA TIHTI PÄRAST SEDA TÖÖTAVAD APARATUURID IDEAALSELT

Hartmann vabas loodus energia väljas. Hartmanni võrgustik ei kujuta ainult halba. On looduses taimi, ja muid elavaid olendeid, kes väga seda kohta armastavad. kindlasti ja julgelt võin väita et sellistele kohtadele rajavad oma pesa meie erinevad sipelga liigilised putukad. Nende pesad jäävad nii suurte kuhilatena maapinnale kui ka teevad sipelgad pesad samadesse kohtadesse maa sisemusse, seal kus on hartmanni võrgustiku ristumise alad. Kindlasti lisaks tavliselt selles alas on ka veesooned ja veel parem, kui need veesooned on mitme tasapinnalised (selliseks kohaks on Piusa lähedal suured kuklase koloonidja hiigel suurte pesadega. Kuid hartmanni võrgustik ei ole püsiv sadu aastid ja ta vahel liigub edasi või tagasi, siis ka sipelgad järgnevad sellele risti mõju alale. Siis järgmisteks sellisteks ristumisalade püsielanikeks on meiem kured. Kurpesa elektriposti otsas ja lisaks ka veel hartmanni ristumis ala, siis garnteeritud nende pesapaik aastateks. leedus on palju kurgi ja inimesed on pannud ise neile pesakaste suurte vaide otsa aga seal kus elektrivõrgustiku lähedal ei ole ha hartmannu ristumis ala puudub,sinna nad oma pesa ei raja (mitmeid kordi kontrollitud teema). Puudest eriti tugevad selles suhtes on lehtpuud, siis nemad armastavad sellest alast kõrvale kasvama hakata. Tihti võib selliseid puid kohata kus puu tüvi on väänanud enda kõrvale või teatud puu küljel oksad kas olematud või kasvavd kõverdunud olekus edasi, otsides võimalust sellest alast eemalduda. tihti aga kuuselised,männid, kadakalised/higihaljad liigistikud/ sellistes kiirgus aldes hukuvad või jäävad kiratsema. Kuid suuremalt jaolt kui sinna alasse satuvad elektrilised liini mõjud,siis hukuvad kiiresti.