MÕJU ELAVALE

Siinsel lehel üldine lahti seletus, kuidas need looduslikud maa kiirgused siis meie inimese kehadele ja meid ümbritsevale elvale mõju avaldavad

GEOPAATILISE STRESSI. KONTROLL KÜSIMUSTIK"KAS SINU KODU,TÖÖKOHAL ON NEID PÕHJUSI?  

 • Kuidas ma saan esimese teadmise: Kas minu kodu ja töökoht asuvad maakiirgustest vabas tsoonis?

Kas mu tervise probleem algab siis, kui viibin kodus või töökohas?

 • Kas tunnen ennast paremini, kui ma olen väljaspool kodu või töökohta?
 • Kas mõni mu pereliige tunneb rahutust ka koduses „atmosfääris“?
 • Kas eelmine elanik kannatas mõne tõsise või pikaajalise haiguse käes?
 • Kas teil on haigussümptomeid, mis ei allu ravile?
 • Kas teil on psüühilisi häireid?
 • Kas teil on raske oma magamiskohas uinuda?
 • Kas teil on raske ärgata ja te ei ole väljapuhanud?
 • Kas laps on pidevalt rahutu toas ja ei soovi oma voodis magada?
 • Kas on mu kodus ja tööl rohelised taimed pidevalt kiratsevad ja hukuvad?
 • Kas mu kodus või osades ruumides tunnen ebaloomulikult külma või niiske energiat?
 • Kas, minu töökoht kus viibin takistab loovuse ja uute mõtete ilmnemist?
 • Kas,minu keha peale lõunat juba tööjuures on kurnatud?
 • Kas,õhtul töölt tulles olen jõuetu ja tihti pahas tujus?
 • Kas haigestumised esinevd tihti tööl viibides?
 • Kas meid ümber asetsev taimestik on hea kasvu ja välja nägemisega
 • Kuidas meie lemmik loomad tunnevad ennast hästi ümbritsevas keskkonnas?
 • Kui leiate siit mõne nähtuse, siis jälgige kus sellised süptomid rohkem esinevad. Kas teil kodus,kui te peate seal pikemat aega veetma?Tööle eriti hea tundega ei lähe,teate et kiire väsimus saadab? Selle vahe aru saamiseks on hea võrrelda kui olete sellest objektist eemal olnud kas puhkusel või muu tegevusel. Kindlasti usaldage meie nooremate võsukeste tunnetuslikku pollt. Meie noored on tundlikumad ja head indikaatorid määratlema kohaväljades negatiivseid kohti-maakiirgusi, elektrivälju ja muid füüsikalisi nähtusi,millest see kodule blokk teile tuvustab.
  Inimese väljaline keha
  Inimese kui bioloogilise keha ümber on samuti elektromagnetväli, mis on tingitud elusorganismi biokeemilistest protsessidest. Näiteks süda tekitab 10 -11 Hz magnetvälja. Lihaste, silmade, maksa, kopsude ja teiste organite funktsioneerimisega kaasneb samuti oma kindla sagedusega madalsageduslik elektromagnetväli. Põhiliselt on see elektromagnetväli kõikide organite töö puhul madalsageduslik, nagu Maa geopaatiline kiirguski. 
  Esimese signaali vastuvõtjaks on meie kehaväli, kes otseselt tunnetab, kas see ala on positiivse või negatiivse kiirguse mõjuga. Kui inimene viibib pikemat aega geopaatoogeense välja mõju piirkonnas, siis võib sellisel juhul tekkida resonants, mis häirib keha energiavälju. Inimkeha ümbritsev väli ei ole silmadega nähtav. Neid kehasi nimetatakse erinevate sõnadega - kuid üldnäitaja nimetus on tal aura keha. See keha mis on loodud algse kujuna ja infona. Ja teda rohkem vormindades kujunevad juba seal välja erinevad nähtamatud silmale kehad (gausja-, emotsionaal-, tunde-, astraal- ja eeterkeha). Lõplikult silmale nähtavaks saavad meie füsioloogilised kehad, kes on tundlikud, reageerivad erinevatele mõjutustele (soojale, külmale, lõhnale jne). Sama tsükkel kehtib ka meie siseorganite välja kujunemisel. Füüsilise keha sisemuses olevate organite välja ümber asetseb eeterväli, mis on omamoodi kaitsekilp,mis ei lase otse tungida organi sisemusse võõrastel kiirgus mõjudel. Kehal on oma kaitsemehanismid välja kujunenud evulutsiooni käigus Sellepärast me näeme ja saame tunnistada füüsiliste organite olemasolu. Füüsilist valu tunneme siis, kui millegi füüsilise esemega seda kehaosa või organit katsuda.
 • Keha kaitseb eeterlik väli. Eetertasand on füüsilisele kehale kõige lähemal. Kui sinna tungivad maa kiirguste mõjud, mis ei sobi meie kehaga, siis alguses ta suudab neid kiirgusi tagasi peegeldada. Kuid mida pikem on selles kohas viibimine, seda rohkem ta nõrgeneb. Seejärel jõuavad need kiirgused juba oma kiirgustega sisemusse ja liiguvad nahast läbi veresoonkonda ja lihastesse. Tekitades seal juba esimesi kahjustusi. Kõigepealt saavad kannatda naha lused pinnad ja kindlasti keha vedelik- kehavedeliku süsteem saab võõraid kiirgusi ja hakkavad ilmnema esimesed põletikulised haistin valud jne..Vere kooslus hakkab muunduma, tekivad tihti vers ainete puudus ja see omakorda kurnab südant ja edasi juba kiirgus tungib organite välja lähedale. Kindlasti kehavedelik, mis koosneb põhiliselt vees, saab kiirguste mõjust negatiivse signaali ja hakkavad muunduma vedelikud. Põhiliselt esimese mõjutuse saavad meie rakuvedelikud jne... Nüüd need kiirgused hakkavad mõjutama nähtamatute valu haistingutega organite eetervälja lagunenud, siis nüüd suudavad kosmilised-, maa- ja tehnilised kiirgused otseselt mõjutama hakata füüsiskeha. Esimesed süptomid on keha vaimne kurnatus, mõtete ja info vähene kättesaadavus, unisus ja kerge ärritus pidevalt kehaväljas. Tekivad lahkhelid inimsuhetes ja hakkame eemalduma mingil põhjusel sellest kohaväljast, kus me elame, töötame jne. Sageli tekivad kerged gripi ja muud infektsiooniliste haiguste puhangud. Hakkame tarvitama erinevaid toidulisandeid, vitamiine ja sisse sööma muid, kehale mittevajalikke komponente. Esialgu toimib selline ravi, kaasa aitavad spaade ja muude puhkeasutuste külastamine, käime massaažis, nõelravis ja muudel looduslikel protseduuridel. Kuid järjest keha nõrgeneb ja lõpuks ei aita ka need protseduurid (piltlikult öeldes - me tuleme pärast ravi sinna negatiivse kiirgusega kohavälja tagasi elama, töötama, magama jne).

  Kuskilt hakkab tööle häirekell, mis kiirendab meie füüsiskeha üldist kurnatust. Seejärel tekivad juba tõsisemad signaalid ja haigestumised hakkavad sagenema jne. Selliste kiirguste mõjul võib otsene kahjustamine kesta mitmeid aastaid (keskmise inimese füüsiskeha peab vastu selliste kiirgusega mõjudes keskmiselt 3 kuni 6 aastat). Osa inimesi tunnevad sellised kiirgused ära juba mõne kuu või aasta pärast. Eriti head tunnetajad on lapsed - eriti tänase päeva uued kehad, kelle kehad on juba rohkem eeterliku ja muude tunnetuslike energiate peale rajatud. Nii et usaldage laste ütlusi ja väiteid ning tihti nad hoiatavad meid juba ette. Nüüd tungivad negatiivsed kiirgused kehamassi välja ja sealt edasi organismi, muutes keha biokeemilisi reaktsioone ja sealt kujunevad välja erinevad füsioloogilised haigused (hiljem juba kroonilised haigused). Näiteks: Inimeses on vähi info sees ja halvad kohad soodustavad selle arengut, mitte ei põhjusta seda. Halb koht blokeerib meid ära, aga ka hea ei saa mõjuda. Seetõttu hakkab halva kiirgusega koht meid nõrgestama, kuni tekivad haiguslikud süptomid, mille füüsikeha kiiresti omaks võtab. Tema ju ei tea, et see kiirgus on halb. Tema võtab lõppfaasina vastu kõik, mida keha väli talle suunab.

 • Psüühilise keha kaitse lõhkumine. Üheks mõjutajaks kohaväljades, kus inimese mõttemaailm saab tagasilööke erinevatel tasanditel on seotud geopatogeensete tsoonide kiirgustega. Täheldatud on, et sellistes kohtades muutuvad inimesed närvilisemateks, kaotavad kontrolli oma üle, tekivad tülid ja arusaamatused ei millestki, info saadavus ja mõistmine väheneb, me sulgeme enda kehaväljad ja tekib jõuetuse tunne jne. Töötegemine, õppimine kannatavad koheselt. Riiud tulevad nii täiskasvanute kui ka laste poolt, tihti tahtmatu soovi ja energiaga. Inimesel tekivad esimesed psüühilised hälbed, ta hakkab tarvitama alkoholi ja hiljem juba psühhotroonseid tablette (antidepressante), mis praegu on apteegimaailmas väga soositud kaup. Kindlasti ka viimane äärmuslik vorm - narkootikum tänavalt. Kuid need abinõud ei anna abi, vaid viivad veel enam ummikusse. Sealt abielulahutused jne.Peale selle on täheldatud sellistes tsoonides ruumis toimuvad suitsiidid ja muud äärmusliku mõtetega seotud teemad. Alkoholismi ilmingud ka osaliselt seotud just maakiirguste mõjust.Eriti meespool hakkab, maakiirguste mõjudega seotud ruumides tarvitama alkohoolseid jooke, et kaitsta oma keha. Seda kaitset kasutavad nad alateaduslikult. Kindlasti sellistes ruumides tunnevad koduloomad ennast halvasti, muutuvad närvilisteks, hakkvad erinevatesse kohtadesse urineerima, närima mööblit, õue saades ei tha ruumi tagasi tulla. Looma ja linnu karvastik annab esimesena märku.

 • Astraal keha. Sellest kehast on räägitud kindlasti rohkem ja teatakse, et astraalne keha väljub füüsisväljast ja liigub edasi astraalsesse infomaailma, tuues sealt tasandilt õpetused järgmise päeva tegemiste kohta. Minu arvamuse järgi on astraalkeha see keha, kes tegeleb info hankijana ja edastab edasi nii teadvuse kehale kui ka aju neile väljadele, kes toimetavad info edasi suunamisega kehavälja. Teadvuslik maailm on meie ümber ja sellega suhtesse minnes vajame keha, kes oskab meie ajule ja füüsisele selgeks teha, kuidas edasi käituda. Kui astraalkeha tuleb tagasi uute teadmistega, algab info jagamine ajule ja sealt edasi juba füüsiskeha osadele (me ju vahel ütleme, et nägin unes või tunnetasin seda sündmust ette). Kui aga meie magamiskoha väljas on palju kiirgusi, mis segavad selle keha vaba liikumist edasi-tagasi, siis hommikul oleme nõutud ja ei suuda kuidagi ome meelelist mõttemaailma tööle lülitada. Aju suudab sisse lülituda alles lõuna paiku ja uute mõtte voog hakkab pihta. Sellisel juhul käib astraalkeha päeva ajal infot hankimas. Kuid kurvem saatus on seotud füüsikehaga, tema ei saa ka ilma teadmiseta ja käsklusteta edasi toimetada.

 • Väga tihti riidleme lastega - kuidas sa koolis hakkama ei saa, kuidas sa seda ei taipa või miks sa õpetajat ei mõista. Üks tähelepanek veel - kui oleme pikemat aega juba magamata, siis uusi teadmisi ja mõttepilte ei kaasne. Elame suurelt jaolt minevikus ja arutleme, et mis siis minuga praegusel ajahetkel toimub. Hakkame selle üle mõtlema ja närvitsema, muutume pahurateks ja arvame, et kogu maailm on süüdi. Lõpuks leiame, et keegi on mind ära kaetanud jne.
  Selliste süptomite tagajärjel võib arvata, et teie magamiskoht asub selliste negatiivsete maakiirguste mõju alas, mis ei lase astraalkehal suhelda universumi infoväljaga ja veel vähem sealt kasulikku kaasa tuua. Vahetage magamiskohta ruumis ja te märkate suurt vahet.

 • Meie mõistuslik pool. Mõtte ja sellega kaasnev loovusel ei tohi olla maakiirguste mõjutusi.Meie mõistuslik pool. Sellele osale kuidas inimene saab teostada oma töid ja tegemisi päevasel ajal oleks vaja endal teha eraldi mõtteline monitooring. Inimesele on vanusest olenemata mõtlev ja kaalutlev energia alati kättesaadav.Tihti arvatakse et vanusega seoses väheneb ka mõistuslik pool-see nii ei ole. Mõjud võivad olla seotud maakiirgustest , mis takisavad info vastuvõtmist ja edasi suunamist, rääkimata teiste inimeste mõtete arusaamist Teadvus ja kogu loovus on seotud mitme parameetriga. Üheks inimese eluülesandeks on siia maale tulles õppida arendama oma loovust ja läbi füüsilise tegevuse seda teostama. Võttes aluseks, et kõikidel tegevustel siin maal on oma tähtsus on siiski teada, et 60% siinsetel tegevustel ja takistavatel asjaoludel on siiani uurimata põhjused, miks mingi tegevus ei laabu nii kiiresti kui loodetud. Tihti maksame selle kinni oma vaimse ja füüsikeha arvelt. Inimene tuleb siia maailma eelkõige selleks, et suhelda info kaudu ümbritseva keskkonnaga, mõista neid ja nende tegemisi. Väljendades oma mõtteid saame teistele edasi anda enda mõtteid. Need on nagu info failid, mis liiguvad kogu aega edasi ja tagasi, meie peegeldame kellelegi või mingi objekti suunas ja seal saame koheselt tagasisidet. Mida väiksem on mõttetegevus ja mõtted pidevalt uitavad, seda tõenäosem on selle kohavälja teatud negatiivsus. Selline meile silmale nähtamatu kiirgus hakkab takistama mõttearendust ja paneb eelkõige kordama eilset päeva.

  Meie tahtejõul ja tegevustel on null-lahend. Selle peale tekivad ärritused ja solvumised, tihti ka sellised sõnumite lausumised, mida me tgelikult väljendada ei soovi,tulevad häkkviha pursked jne.. Jälgige selliseid tegureid oma päevasel ajal olenemata kas kodus, tööl, pikemaajalises suvituskohas jne, sest on alasid, kus selline info vahetus ei toimi. Kui inimese viibimine nii kodus kui ka töö koht asuvad geopatogeensete kiirguste keskel, siis inimese vaimne ja füüsiline tervis topelt koormuse alla(tal ei ole võimalik välja puhata ja ennast pidevalt väsitades ta kaotab nii tervise kui ka tunde väljad väljuvad kontrolli alt. Lisaks meid ümbritsevad tehnilised mõjuväljad.

  Tänapäeval oleme ümbritsetud moodsate tehniliste vahenditega, mis saadavad pidevalt välja erinevaid elektromagnetilisi laineid ja kiirgusi. Satelliidid taevas, navigatsioonisüsteemid ja radarid,televisiooni-, raadio- ja mobiilsidejaamad, turvaseadmed,mobiiltelefonid, kõrge- ja madalpinge elektriliinid,elektrijuhtmestik seintes, televiisorid, raadioaparaadid, arvutid, printerid, mikrolaineahjud, röntgenseadmed, kopeerimismasinad,juhtmeteta telefonid, paljud meditsiinilised aparaadid, radioaktiivseteelementidega töötavad seadmed jms kiirgavad elektrilisi ja magnetilisi madal ja kõrgsageduslikke välju. Need kiirguslikud mõjud vähendvad ka kindlasti meie info kätte saadavust ja uute mõtete avardumine väike, pidevalt uimasus peas ja kerge peavalu ja mõtete kordumine jne..

 • Magamise ja puhke alad. Õige voodi asend .Tihti piisab vaid voodi pisut nihutamisest.Kiirguse mõõtmine võib paljastada olemasolevate probleemide ja haiguste põhjuse ning hoida ära probleeme tulevikus, kui voodi pärast mõõtmisi sobivalt ümber paigutatakse.Geopatogeensete tsoonide mõjuvälja kiirgus hakkab inimkeha mõjutama alates 4 tunnist järjestikusest viibimisest sellises mõjualas ööpäevas. Kindlasti oleme kõige rohkem sellistest kiirgustest mõjutatud öösel. Inimese füüsiline keha viiakse puhkeasendisse, sest magamise ajal toimub inimkehas rakkude ja muude kehaorganite uuendamine. Sellisel ajal on inimese füüsiline teadvus välja lülitatud ja toimivad muud mentaalsed protsessid, mille käigus füüsiskeha puhkab ja toimetavad nähtamatud kehad. Teatud keha liigub astraalsel väljal ja tuues järgmisel päeva informatiivseid seoseid meie teadvusele. Selline välja käimine on igapäevane, sest info, millega me järgmine päev hakkame toimetama koos füüsikehaga, vajab ennem kohandumist. Info ja tunnetuslik pool on olemas alati ennem füüsilist tegutsemist. Teised kehad jällegi kaitsevad või loovad oma ülesannete abil meile järgmise emotsionaalse päeva Näiteks me teame, et kui oleme pikemat aega magamata, siis hakkab väsima emotsionaaalne maailm ja hiljem juba ka info vastuvõtlikus väheneb ja lõpuks raugeb kogu keha teadvus ning ei suuda millelegi enam tähelepanu pöörata. Kui meie keha ei ole saanud välja puhata 7-9 tunniga, siis on juba esimesed signaalid olemas, et siinses asemeväljas on kõrvalised mõjutused. Õhtuti ei soovita millegi pärast voodisse minna, öösel niheletakse pidevalt, higistatakse, tekivad ja viibitakse halbades unenägudes, tekivad ka valu aistingud, märgamine, hommikul ärgates on pidev unisus jne...

  Tunnustatud taimedega ravitseja Rudolf Breuss, kes on aidanud loendamatul hulgal inimesi, kirjutas oma raamatus "Breussi vähiravi" (The Breuss Cancer Cure), et ükski ravi ei saa olla tõhus, kuni inimene magab kahjuliku maa kiirgusega kohas.

 • Inimkeha maakiirguste mõju väljas. Nüüd, kui kõik kehad, mis ümbritsevad meie füüsist, on kaotanud võitluse kiirgustega, hakkavad toimima füüsiliste haiguste sümptomid. Esmalt kerge valu lihastes, takerduvad vedelike liikumised, vereringe aeglustub, naha pind kuivab, kätel ja jalgadel tekivad kerged krambid, kaasnevad nihelemine, märgamine, norskamine, higistamine. Unenägudes on pidev rahutus, unefaasid on pinnapealsed, tihti ei soovita minna enam magama oma voodisse jne. Seksuaalsuse vähenemine, menstruatsioonitsüklite ebakorrapärasus. Esimesed pikemaajaliste haiguste puhangud, ravimitele mittealluvus ja taluvus, hommikune unisus, pea uimasus jne osaliselt ka õhtused söömised ning seeditav osa jääb tsükliliselt lühikeseks, organid ei suuda hilist toitu enam kehas lagundada (hakkavad võitlema kiirgustega ning katkestavad toidu lagundamise ja need toidujäägid muutuvad rasvadeks).

 • Pea suund magamis kohasKindlat osa mängib meie elus ka voodi asumine õiges ilmakaares inimese suhtes(üks tuntud ütlus on et inimene peaks magama kas põhja või kirde suunas). Mina selle hüpoteesiga nõus ei ole. Vaadake lapsi, nemad keervad tihti voodis end ringi või on risti ja nutavad,sonivad ja krigistavad hambaid. Meie inimese aju teab, kus asub meie meridiaalne peasuund looduse väljades. Kindlasti kõik ilmakaare suunad on õiged! Kahe inimese kõrvuti magamisel võetakse aluseks nende inimeste keskmine näitaja(kuid on erandeid kus inimesed magavad ühises voodis aga pead on vastas sunalises olekus). Kas inimese peasuund ajapikku muutub ilmakaarte suhtes, see võibolla inimestel erinev. Kuid kui vahetate partnerit, siis kindlasti kontrollige, et mõlemal oleks ilmakaarte suuna sobivus. Kindlasti ka uue kodu rajamisel juba tehke eelnevalt selgeks kus on teie peasuunad ja siis alles hakake planeerima ruumide paiknemist plaanil. Soetades korteri tehke see endale koheslt selgeks kus suunas peavad asuma teie ja laste pea suunad magamis tubades. Vahel arhitektuurselt, te ei  saagi sellist suunda voodit paigutada ja ostetud korter ei kõlbagi teile(mul on olnud klientidega selliseid probleeme)

 • Elutoad,kabinetid(kodut kontorid).Nendes ruumides kehtivad samad reeglid. inimene selles ruumis päevasel ajal oskab rohkem oma keha jälgida, Otsib omale suuremalt osalt sellised istumise ja muude tegemistega seotud kohad, kus keha kuuletub ja annabteostada omi mõtteid. kuid kui tekivad vaimsed ja füüsilised väsimused kehaväljas ja füüsises. Siis tuleks hakata tunnetama kas mõni segav kiirguslik faktor lõhub head enesetunnet jne. Kui tekivad tihedased köhatamised, õhupuudus, kerge naha ärritus ja närvilisus ei millestkis siis kiirgused olemas. Kui mõtte tegevus kogu päev ärrituvuses ja tööd ja tegemised ei toimi. Pidevad mööda rääkimised inimeste vahel. Tahate kodust põgeneda ja koju tulla ei soovi jne. kõige suurema surve alla on inimesed, kes päevad läbi (24 tundi)peavad viibima samas ehitises. Selleks on noored emad, pensonäärid ja lisa koormuse saavad veel lisaks invaliidid.Kindlasti ka need inimesed kes kodus töötavad ja ei suuda oma loovust ja tegemisi rakendada 100% skaala juures.
 • Lilled ja muud elavad kaaslased meie kodudes. Nende elu on samuti ohus kui inimestel..Esimeseks tunnuseks on lõikelillede lühike kodus säilitamise aeg. Kui jub sama õhtu või järgmisel päeval hakkavad närbuma,siis paigaldage nad teise ruumi ossa kui kordub sama siis teada et seda ruumi mõjutavad maa energiad.Kui taimed kiratsevad,kolletuvad ja ei närbuvad, siis neile see ruumi osa ei sobi.vahel nad kasvad kõverdatult ja venivad pikaks jne..Kindlasti on olnud kodusi,kus peaegu ükski taim ei kasva ja sureb. Siis kiirgustel suur mõju jõud.Kuid osadele lilledele ja rohelistele taimedele meeldivad just teatud kiirguslikud mõjud ja hakkavad eriti sellistes alades kasvama(sellest rohkem teavete erinevate kiirguste lahti seletuse juures). Kuid lemmik loomade kohta see viimane teema ei käi. Nemad ikkagi vajavad väga puhast ja kiirgusteta maailma. Loomad muutuvad sellistes kohaväljdes rahututeks ja haigestuvad kergesti. nende välja nägemine ei ole ilus. Karv ja suled on tihti räsitud jne..eriti neil loomadel kes puuris peavad olema või akvaariumis.
 •  
 • Inimene tööl: Inimene tööl peab ennast tundma energeetilisena ja mitte väsima esimese 8 tunni jooksul esimses päeva osas. Sest teisi me teendidama esimesel päeva poolel.  Teenindamise all mõtlen erinevaid töö teostusi.Kui tekivad tihedad kiired väsimushood, kerged keha nõrkused,õhupuudus ja vigastused-need esimesed sümptomid, mis annavad märku teatud kiirguste olemasolust. Veel raskem on kui juhtiv töötaja(juhataja) asub sellises kiirgusega mõjualas. Jagab alluvatele töö ülesandeid, mille väljendamisega kaasnevad mõtetu ja läbi mõeldmatu soovi teostus, siis kahepoolne pinge olemas. Aga kõige ohtlikumad on traumad,mis sellistes koha väljades tihti toimuvad/mul on tulnud selliseid kohti analüüsida ja 85% on kiirguse mõju selles alas/ kui inimesed tihti haigestuvad ja tukuvad, haigutavad ja oma vahel ei ole kontakt jne..Tuleks üle vaadata ,mis toimub temaga ja kas ta alati ise süüdi on? Kiire  inimkaadri vahetus firmas,siis ka on olnud 60% juhul on süüdi olnud maa ja kosmilised kiirgused, mis sundisid inimesi erinevatel põhjustel lahkuma. 
 • Need alad kus kasvavad erinevad inimese poolt istutatud taimestik, peaks paiknema,meie taimedele sobilikes alades emakese maa energia väljas.

 • ÕUED, ILUAIAD, AIAMAAD,PÕLLUMAAD JNE...... Looduses ei ole halbu energia mõju välju. On vaid igale elavale oma kindel asukoht looduses loodud ja antud! Selleks looduses taimed ja muud elavad liikuvad olendid teavad kuhu oma kodu rajada kas püsi väärtusena asuvad ühes koha väljas(taimed) ja muud liikuvad olendid rajavad pesad sinna kus loodus andud neile õige asukoha(kuidas nad seda teavad-me veel sellest midagi ei tea). Kuid inimene peaks ka rajama oma aiamaad  sinna, kus taimed saavad need energiad, mis neid toidavad, saavad kasvada ja jagada meiega oma heolu tunnet,silmailu ja anda tervendavat ja kosutavat saaki meile.ON NEMAD ÕNNELIKUD JA MEIEGI SAAME SELLEST OSA!Siis nende kasv ja heaolu peegeldub tervetes taimedes ja nende söödav osa kosutab meie kõhtu ja tervist. Kuid kui istutada teadmata,et maa energia  selle taime jaoks ei ole hea- ei saa me temalt meile vajalikke vitamiine, valkusi, süsivesikuid, mineraale jne...Seda teemat on uurinud Läti teadlased, kes avastasid kui juurviljalised taimed panna kasvama geopatogeensete tsoonide peale,siis süsivesikute ja muude ainete osakaal taimedes väike (meie aga arvame,et saame sellest taimest vajalikud toitained kätte)Omast käest tean,(isiklik kogemus elust) kui ehitada kasvuhoone seisva vete (niiskeõhu koopa) peale siis hallitus haigused on koheselt tomati ja kurgi taimede kallal.

 • Kõrvaldades edaspidi kõik võimalikud geobioloogilised ja ka inimese enda poolt loodud tehis-energiaväljalised ebatervislikud kõikumised suhtelistes väärtustes, on võimalik saavutada tervislikkuse, elujõu ja tööjõu kvaliteet, mille miinimum näitaja peaks jääma 93% juurde (100% skaala juures).