MÜÜDID MAAKIIRGUSTE NEUTRALISEERIMISEST

NEED ÕPETUSED, TEGUVIISID JA KAITSE MATERJALID EI VÄHENDA, EGA NEUTRALISEERI MAA JA KOSMILISI KIIRGUSI MEIE EHITISTES JA KOHAVÄLJADES

Fooliumi asetamine voodi alusesse pindalasse võimendab maa ja kosmiliste kiirguste jõudmist meie voodi välja. Igal looduslikul kiirgusel maa sisemuset ja kosmoset oma kiirgus ja iseloom. Osa kiirgusi peegeldavad,teised imevad ,kolmandad lendelevad jne... veel võtab muid välju ligi foolium ka ruumi keskkonnast: NT:elektri väljad,fifiväljad, mobiiltelefoni leviaala võimendus jne.Eriti suur selline võimendus tekib kui elame mitme korruselistes elamutes. Fooliumi kaasabil on tehtud katseid kuidas inimese keha teadvus on võimeline liikuma teistesse dimensioonsetes sagedustesse jne.... Sellised nähtused hoopis pärsivad inimese und ja tervist. Üks näide, kuidas maakiirgus maa tektoonilised murrangute mõju kolme kordistas selle kiirguse mõju voodis. Kui inimene ennem juba selle kiirguse alla magas siis fooliumi asetamisega kahe päeva pärast valutasid kõi luustikud mõlemal pereliikmel( Pärnus). Ühel juhul foolimi efektiivsus olemas, kui selle saame m aandada vasktraadi abil sinna kus on olemas korralik maa ühendusega maandus klemm,või hästi maandatud vee torustik,siis sinna külge kinnitada(parem kui vee toru oleks vasest).

Erinevate metall plaatide põrandale paigutamine (olenemata materjalist) ei neutraliseeri maakiirgusi. Veesoonte mõju puhul vastupidi võimendab neid kiirgusi. Kindlasti metallpind salvestab ruumi välja jõudvaid elektrilisi, wifi ja muid raadiolaineid ja peegeldab une faasis inimese keha välja jaesse jne. sealt edasi juba füüsis keha sinna ossa, kus kõige nõrgmad keha organid jne.

Peegel voodi all. Peegli asetamine peegeldus pinnaga põranda poole ei peegelda tagasi maakiirgusi. Esiteks maakiira pikema aja viibgustel on energeetiline sagedus ja kiirguse väli ja ta tungib  omamoodi sellest peegel klaasist läbi. Teiseks peegeli pinna tihedus ja tema olemus vastupidi salvestab neid erinevaid kiirgusi maa seest ja hakkvad muutma selle energp infot.Veel ohtlikumaks on see kui asute mitmekorruselises majas ja alumiste ruumidest kiirguvad maa, elektrilised,psüühilised jne kiirgused sinna peegel pinnale sealt edasi juba teie keha välja. Meie keha öösel kaitsetu ja kõigepealt saavad kannatada meie astraal, mentaalkeha väljad ja siis jba füüsis. Tihti võivad tekkida ka väga kurvad võõrad ajaportaalid meie kehavälja ja siis juba võimenduvad nende energiad meie magamis toas. selliste teemade uuringud on väga tõsised ja vene teadlsed on jõudnud sellsite uuringutega jahmatavatele järeldustele. Lugege internetist.


  

Püramiid voodi alla asetamine on organismile väga ohtlik. ei ole vahet kas ta on väike 5cm pikkune või 0,5m. Püramiidi tipp võimendab selle alla jäävaid maakiirguseid. Sest seal on kaks kiirgust- püramiid tõmbab oma kiirgusetga tugevama energiaga ligi kõike maasisemuset või siis korrusmajdest ka muid kiirgusi ja suunab edasi meie füüsisele. Teiseks on olemas tipukiirgus, mis tungib teatud keha punkti ja pöörleva füüsilise kiirgusega hakkab langundama seal alas olevaid keha rakke. Püramiidi magamisalas pea kohal võimendab kiirguste maa sisemusest väljatõmbamist (imemist) ja kannab selle negatiivse energia teie kehale üle. See on omamoodi vaakumlik energia väli ja suunab ta läbi keha ja tungib edasi kosmilistesse väljadesse. Kui inimene elab kortermajas,ja teil püramiid peakohal siis kahjustab kindlasti ka ülevamal pool elavaid elanikke. Isegi siis kui inimese puhkeala või tugitool, mõni elav looma magamis ase,lill jne sinna mõju välja jääb Eriti siis kui magamis asemed samas alas asuvad.kahjustada saavad nad nii tipukiirguse mõjust kui ka intensiivsem maakiirguste voog. Mul on selline kogemus Tallinnas Mustamäe ühest korterist. Sellel inimesel oli 4 väikest püramiid voodi all.

Kilede asetamine voodi alla. Kile kasutamine voodi alla või madratsi alla ei aita maa kiirguset neutraliseerimiseks. kile materjalil oma sageduslik väli ja maa kiirgustel oma. Kuid ohtlik mkile hoidmine voodia lla,eriti mdratsi alla ei lse õhuenergial liikuda läbi madartsu kehale. sama kehtib ka tihti just paraloonametrjalisedest madratsitega. Meie keha vajab voolavaid energiad. Sest meie keha väljal oma sagedus ja ta saab tänu sellele mõjutatud kui ühu liikumine on takistud. lisaks kilematerjal tõmab ligi staatilist energiat ja sellega tolmuoskesed kitivad enda kile välja jne..

 

 

 

 

 

Armeeritud võrk voodis. Osa inimesi paigutavad hartmanni ja kuivaõhu koobaste kaitseks voodi põhja 25cm-50cm suurused  vasest võrgu tükikesed. Väites, et see võtab hartmanni mõju välja ära. Vastupidi ta võimendab selle kiirguse mõju. Iga traadi ristumise kohal on nagu akupuktuur, mis võimendab ja nooltena liigub teie keha välja. Veel hullemaks muutub asi, kui madrats koosneb vedrudest,siis see efekt veel suureneb ja kiirgab kogu voodi ala. Eriti sellisel juhul kui korraga ruumis töötavad erinevad elektrilised aparatuurid (peakohal lamp põleb, raadiokell mei öökapil, arvuti meil voodi või ruumis töö režiimis,fifi väljad jne...Kindlasti kuiva õhukoobastel on hoopis muu kiirguslik sagedus. Tema väljast kiirguvad +ioonsed õhuenergiaga kaasnevad infod jne. Võrk seda kuidagi ei saa elimineerida.

 

 

 

 

Mähis traadiga maakiirguste neutraliseerimine. See on üks võimalus, kuidas saab neutraliseerida /võib öelda vähendada/ ainult ühe kiirguse mõjust. Ja selleks kiirguseks on veesoon meie ehitiste alas. Tihti tahetakse selle vasktraadi abil neutraliseerida peale selle kiirguse  ka märjaõhukoopaid jne.. (kuid selliste kiirguste jaoks oma kaitse materjalid).  Vasktraat eriti nii peenikese läbmõõduga 1-2mm jämedune traat,ei ole siiani olnud kõige efektiivsem onud.See mähis traat kahjuks veel ka ühe kiuline. Tema ei koosne mitme kiulisest traadi väljast ja tema ümber ei teki seda torsoonset välja. Sellest ka selle traadi efektiivsus võib jääda nõrgaks. Mida vajab veesoone katkestamine, sest vasktross on kindlam ja efektiivsem selliste maa kiirguste mõjuks. Vee soonest eralduv staatilne energia vajab katkestuseks vasktrossi, mille ümber tekib torssone kiirgus ja selle liikumine suunatakse kas maa sisemusse spetsiaalse maandus latiga või leitakse ruumides teised kohad(torustikud,millel korralik maandus juba ennem välja ehitatud).  Üheks heaks maanduslikuks kohaks on veel vooluvõrgu maandus (kuid tihti see vanemates korter majades ja kodudes see puudub) vasktraat, mida veetakse ümber ruumi,mööda põrandaliistu ja üle uste, ukse piirde liistu alt jne juhitakse tihti voolu võrgu -klemmi alla.  Selline talitus tihti on seotud ühe ohuga, et vanemates korterites ja elamutes sellised maandused nagu eraldi maa faasiline klemm puudub. Tekib vastupidine efekt,eriti mõne voolu katkestuse või vale ühenduse korral, toome vooluvälja ruumi juurde jne... Eriti ohtlik on sellisel juhul kui see veetakse elamust väljapool mööda seina või garniisi pinda ja juhitakse siis 0 või miinus faasi.Seda on kahjuks juhtunud ja olen savastnud selliseid neutraliseerimisi!

Sõna lausumisega maa kiirguste neutraliseerimine. Sõnumit, mantrate ja muude palvete ja sõnumitega maakiirguste mõju neutraliseerimine on võimalik.  peale sõnumi kaasatakse käte energia. Kuid selline meetod toimib 1t-24tundi/ oleneb inimses kehalisest ja loodusega kooskõlas olevatest sõnumitest ja käte energia kiirguslikust jõust. Kahjuks minu uurimuste järgi selline teostus on ajutine ja ei lõpeta selle energia eksiteerimist. mul on selliste toimingute kontroll üsna sagedane. SELLINE MÕJUTUS ON ULMELINE,SEST MAA JA KOSMILISTEL KIIRGUSTEL ON OMA SAGEDUSLIK ENERGIA JA TA PIDEVALT TOODAB NEID KIIRGUSI JUURDE KUIDAS SIIS INIMENE SAAB KEELAT OMA TAHTEGA, ET SINA KIIRGUS KOLI NÜÜD UUDE KOHTA, SEST MINA TAHAN SIIN ELADA, MAGADA JA TÖÖTADA.

 

 

Korkparkett (kindlasti hea loodudlik materjal põrandale),kuid maakiirgusi ei neetraliseeri. On olemas sarnane materjal nagu korkplaat 2-3cm paksune kuid seda kasutatkse juba konkreetse kiirgus mõju neutraliseerimiseks (kuivaõhukoopa kiirguse vastu)
Pajuokste paigutamine voodi alla veesoonte neutraliseerimiseks-efekt väga lühiajaline, kuid muid kiirgusi ei neutraliseeri
Lambavillast pealismadratsid ja tekid ei neutraliseeri maakiirgusi-neutraliseeriva efekti annab ainult lambanahk, mis jääb voodi põhja aja allapoole põhi madratsit.

Peale maa ja kosmiliste kiirguste peaks olema voodi äärne osa vaba esemetest (mänguasajdest, üle liigsetest raamatutest, kui siis 1-2 raamatut korraga. Kindlasti voodi alune peaks olema vaba, kõikidest esemetest asjadest. olen kahjuks kohanud igasuguseid mettall esemeid, arsti rohte, keemilisi pudeleid jne. voodi alla pandud. Tihti tuuakse põhjuseks ruumi puudsest jne.. Kuid unustatkse, et iga ese kannab infot ja hakkab eriti une faasis ründama oma energiaga inimese meeli ja teadvust/kasuta mind, kasuta mind../. lisaks kui sinna jäävad maa ja elektromagnetilised kiirgused, wifi ja muud helisalvestusega seotud aparatuurid, siis nemadki kontakteeruvad voodi all olevate esemete materjalidega ja annavad meie kaitsetutele kehadele negatiivse nii vaimse kui ka füüsilise negatiivse löögi. 

Sellest, mis siis aitab maa ja muude meid ümbritsevate kiirguste vastu kohta lugege edasistes juhenditest, mis siin kodulehel lisatud. Kindlasti veel muid moodusi leiate interneti keskkonnast ja raamatutest, Kuid teaduslikud uuringud selliste teemadega eriti ei tegele veel. Sellepärast nende poolt vastukäivad hoiakud nendel teemadel. Kuid ega tihti tähtis ei olegi inimesel teada kogu tõde ,muidu ei saagi inimene igale poole enda ehitisi rajada ja igale poole oma aimaad ja põllumaad luua.See segab teatud arenemist ja sellega kaasnevad mõjud õpetavad inimväärtusi ümber mõtestama.