MÕJU RUUMIDES

Siinsel lehel üldine lahti seletus, kus ehitise osas, siis need maakiirgused mõjutavad inimesi ,loomi, taimi jne.

Magamise ja puhke alad.Geopatogeensete tsoonide mõju välja kiirgus hakkab inimkeha mõjutama,alates 4 tundi ööpäevas järjestikust viibimist sellises mõju alas.Kindlasti kõige rohkem oleme sellistest kiirgustest mõjutatud öösel. Inimese füüsiline keha viiakse puhke asendisse. Sest magamis ajal toimuvad inimkehas uued rakkude ja muude kehaliste porganit uuendamine, sellisel ajal in imese füüsiline teadvus on välja lülitatud ja toimivad muud mentaalsed protsessid. Mille käigus füüsikeha puhkab ja toimetavad need nähtamatud kehad, Teatud keha liigub astraalsel väljal ja tuues järgmisel päeva informatsioonsed seoseid meie teadvusele . Selline väljakäimine on igapäevane, sest info,millega me järgmine päev hakkame toimetama koos füüsikehaga vajab ennem kohandamist. Info ja tunnetuslik pool on alati ennem füüsilsit tegutsemist. Teised kehad jällegi kaitsevad või loovad oma ülesannete abil meile järgmise emotsionaalse päeva.(me teame kui oleme pikemat aega magamata,siis hakkab väsima emotsionaaalne maailm ja hiljem juba ka info vastuvõtlikus väheneb ja lõpuks kogu keha teadvus raugeb). Kui meie keha ei ole saanud väljapuhatud 7-9 tunniga, siis on juba esimesed signaalid olemas et siinses aseme väljas on kõrvalised mõjutused.  Õhtul ei soovita millegi pärast voodisse minna, pidev öösel nihelemine, higistamine, halbade unenägude tekkimine ja seal viibimine, valu haistingud, märgamine, pidev unisus hommikul ärkates jne...
Elutoad ja puhke nurgadEriti tähtis on määratleda endale neis ruumides need alad, kus viibime pikemat aega. Kindlasti diivani, tugitooli asukoht jne. Need alad kus inimesel tuleb või vabatahtlikult veedab oma vaba aega, peavad jääma ka vabaks geopatogeenstest mõju aladest. Eriti õhtused istumised televiisori ääres, lugedes lemmik raamatuid jne. Seal kus tuleb olla ikkgi 4 tundi päevas suuremalt osalt istudavõi ka toimetada. kõige suurema koormuse saavad need vanemad kes lastega kodus,või inimesed pensioni eas, samuti invaliidid jne..Nende kehad kannatvad kõige rohkem neist kiirgus mõjudest. Tekivavad närvilised mõjutused kehaväljas, uimasus, apaatsus ja lõpuks minna laskmise tunnused.Õhtul pere koju tulles saab negatiivse psüühilise näoilme osaliseks ja hiljem haigestub kogu vaimne ja füüsiline keha Kindlasti ka millegipärast esemed, riided ja muud asjad kujuvad sinna ruumi ossa, kus just need inimesele negatiivsed tsoonid. Need kohaväljad saavad ka ehituslikult kannatada kriimustamise näol, inimene lööb pidevalt vastu mõnda eset end ära.Lapsed lähevad selles tsoonis kaklema,lõhuvad asju. Taimede kasv kidur ja lemmikloomad hakkvad kraapima,urineerima jne.. Kõik need ja veel paljud faktorid annavad teada, et meie kodu mõjutavad loodusenergia negatiivsed kiirgused. Kuid üks fenomenaalsus on inimestel, elutubades leitakse endale lemmikkoht ja tavaliselt tahavad kõik selle kohaväljas istuda ja viibida.Üheks tähelepanekuks on veel kui külalised tahavad pikalt teie elutubades viibida ja mitte lahkuda, siis võite teada, et inimesed tunnevad enda turvaliselt ja vajavad tihti seda puhast loodusliku kiirgusenergiat sealt kohast jne..Kuid kui on sellised negatiivsed tsoonid ruumis, siis parim lahendus on mööbel või muu elutu ese sinna kohavälja panna. Kui see ei ole võimalik, siis kaasame erinevad looduslikud materjalid, et kaitsta ennast ja teisi nende mõjude eest . Kindlasti osa taimestiku nii ilu kui ka looduses kasvavid taimi armastavad selliseid kohti ja selles alas hakkavad nad alles vohama. Koduloomade, putukate jne elust kirjutan eraldi lahti seletava osa.Kuid oma ette teema on elektroonika,mis saab kahjustatud teatud kosmiliste kiirguste ja magnetiliste lainete mõjust. Selle kohta leiate teavet ja lahti seletava sõnumi Geomagnetilise võrgustiku alt.

Laste toad. Eriti lapsed on ülitundlikud kõikidest  looduslikest ja ka tehnilistest kiirgustest. Nende kehaväljad füüsilisel tasandil on alle välja kujunemas. Sellepärast ka nende maailm nii psüühilisel kui ka füüsilisel tasandil tunnetatav ja kergesti protestiv kõikide selliste nähtuste suhtes. Tihti lapsed annavad meiel märku kas unes sonimise, keeramise ja oma rahutusega, et tuleks üle vaadata eelkõige voodi asukohtja pea suund. Veel drastilisem on kui laps keeldub oma toas magamast ja otsib varjupaika vanemate voodis või nende juures pidevalt viibides. Kindlasti märgiks on see kui laps ei taha minna magama ja otsib erinevaid põhjusi muudeks tegevusteks jne. Siis tuleks aseme ala üle vaadata ja panna ta teise alasse ruumis kui võimalik. Üheks põhjuseks on veel psüühilised ja vand sündmustega kaasnevad anomaaliad, mis segavad lapse und jne. Sellest tuleb juttu muu teema käsitluse all. Kui ei ole võimalik geopatogeensetest tsoonidest voodit välja jätta siis kindlasti abiks kaitsematerjalid. Aga ennem uurige spetsialistide käest, missugune geopatogeene tsoon mõjutab. Kindlasti mitte soovitav magamis aseme alla panna erinevaid riideid ja mänguasju, need mõjutavad samuti lapse tundliku keha välju,eriti öösel ja kui mänguasju on palju korraga tema ümber või pea kohal. Kindlasti ka seinalamp ei tohiks olla peakohal üldsegi(isegi siis kui laps soovib õhtul lugeda või loete teie neile unejutte jne.. Kindlasti veel lapse toas olla ettevaatlik erinevate elektrooniliste kiirguritega (nt;beebitelefonid, raadiokellad jne..). Neid ei soovitaks mite panna lapsele lähemale kui 2m temast. Kindlasti voodi lähedus 2m laiuselt võiks olla vaba ka muust elektroonikast/televiisorist, arvutitest jne..).

Lapse mängu ja õppimis nurk. Peavad samuti olema vaba geopatogeensetest tsooni mõjudest. Muidu laps ei mängi oma toas või trotsiga ajab koguaeg segamini oma toa. Lõhub asju tahtamatult ja pidevalt toriseb. Õppenurk-teadmiste omastamis ala selles mõju alas vähendab info kätte saamist ja sellega ka väheneb huvi õppimise ja muude selliste toimetuste vastu. tekivad kõrvalmõtted ja pidev haigutamine ja üldine kurnatus, need ja muud süptomid annavd märku et teadmiste omastamis ala ei ole kõige parem. tavaliselt siis laps tuleb õppima teie lähedusse või leiab selleks teise energeetiliselt turvalise õppimise ala. Liskas tuleks vaadata ka valgusenergia jõudmist ruumi külje pealt. Näoga akna suunas istumine on otsene kuritegu inimese silmadele. Valgusvihk peaks langema küljepealt ja kindlasti ka välja vaadtes oleks tal visuaalselt ilus vaade. Kindlasti tal peaks ka ruumist olema üle vaade eriti peaks näha olema uks tuppa. Siseneja ei tohiks ehmatada istujat, kes süvenenud teadmiste analüüsi-õppimisse.

Köök ja abi köögid, sahvreid, jne. Kus inimene valmistab või hoidistab oma toitu. Kindlasti köök on väga tähtis ruum , kus prenaine viibib korraga mitmeid tunde ja vahelgi kogu päeva. Selleks ruumis geopatigeensed alad mõjutavad inimest eelkõige. Aga kindlasti ka toiduvamistamise ala, eriti pliidi ala. Kui see vitamiinirikas toit valmib kiirguste mõju väljas,siis osaliselt kindlasti kaotab toiteväärtust ja süües me ei saa neid elemente kätte toidust,mida organism vajab.  Kindlasti ka praeahjud ja muud toiduvalmistamise ja soojendamisega seotud alad peaksid jääma puhtasse energia tsooni.Teiseks alaks on värske puu ja juurvilja säilitamise kohad,alad kas laual või köögikappidel jne. Kui praegu teil selles alas kiiresti eriti puuviljad riknevad sii teadke et see ala on koormatud muude geopatogeensete energiatega. Kiiresti riknevad banaanid, õunad, ploomid jne...Viinamarjad niikuinii mürgiga pritsitud ja nende säilivus ei anna alati tulemust. Külmkappidega koormatud alad peavad kindlalt olema geopatogeenstest tsoonidest välja viidud või kui ei saa siis kasutame kaitsemarejale , pane näiteks džuudi vaiba külmiku alla jne... Kuid kui panete seisma klaasi veega ja soovite teda õhu või muu mooduse kaudu puhastada ja kui ta muutub kergelt magusaks või muutub kardinaalselt maitset peale kraanist laskmist,siis ka see näitab sama jne... Pikemajaliste juurikaliste säilitamise ala peab ka olema sellest mõju tsoonist väljas, muidu kiiresti kärbuvad, tekivad plekid ja hakkab vohama mädanik.Kindlasti ka kompotid,moosid ja naturaalsed mahlad selles tsoonis kiiresti kattuvad hallituse või niiskus korrga hakkab purki pidevalt muutma märjaks jne.... Kõige rohkem mõjutavad geopatogeenstest tsoonidest toitu seisvavee mõju alad maa sisemusest( selle kohta eraldi peatükk seisva vete kiirguse all). Kindlasti võimalusel abiks võtta kaitsematerjalid või paigutada värske toit ümber. Sama kehtib ka kuivainete kohta,nad hakkavad ajapaiku koguma omasse putukaid ja kiiresti tema toiteväärtus laguneb.

Kabinet (kodu kontor). Ruum, kus inimene töötab või tegeleb muu info töötlemisega peab olema kindlat vaba geopatogeemsetest  mõjutustest. Eriti neil inimestel kellel on see ka töökohana ja viibitakse seal üle 4 tunni päevas. Siis töö tegemine vajab keskendumist ja info paljusust. Kui on koormavad maa ja kosmilised mõjud,siis tihti tekivad inimestel keha väsimus ja hakkab tekkima närvilisus, mõtted liiguvad teise ruumi, puudub keskendumine jne... Kabinetid mängivad rolli veel ka kosmiliste energiate vaba liikumine, mis tihti seotud info liikumisega. Parimal juhul teha ruumis ümber paigutus ja kui kogu ruum omab sama negatiivset kiirgust, siis määratleda õiged kaitse-neutraliseerivad materjalid. Kindlasti ka tähelepanek teistele nähtustel (mitte istuda näoga aknasse, vaadelda õiget info suunda, ruumist ülevaade, valguse õige jõudmine koha välja, ergonoomilised õiged istumise toolid jne..


 

Keldrites ja väli sahvrites tekib liskas TOIDULE KA RUUMI SEINTELE ERINEVAD NIISKUS SEENED JA HAKKVAD VOHAMA BAKTERID. Siis kelder õhutada hoolikalt ja võtta ette kaitsemeetmed, kui neid ei saa kasutada siis oma toidu tagavara seal ärge enam kungi säiltage. Toidu pikaajlisel säilitamisel (kompottide,mahlade, mooside) asukohast sõltub nende triklikkus ja vitaalsus. taimed oma vitaalsuse ja mälulise olemuse säiltavad pikkadeks aastateks,iseggi siis kui nad konserveeritud, õige asukoht hoiab neis kuni 3 aastat tervendavaid vitamiine aga siis hakkavad kaotama oma efektiivsust ja inimese organism ei saa sealt enam lisa väärtusi. Juurviljalised toitained vajavad samuti puhast energia vormi, kus ei ole koormatud geopatogeenseid alasi (eriti seisvavee mõju ala). Veesoone välja vana rahvas pani kartuli ette kevadeks kasvama, kiiresti tekkisid idud (kartul näeb siis välja kuivanuna, aga ta on andnud oam energia uuele algele). kui sellised ilmingud on juba jaanuarikuus teie juurviljadel, siis nad asuvad veesoone mõju alas (proovige nad sealt eemaldada, nende süsivesikute jne.. osakaal kiiresti väheneb). Kindlasti sama teema käib loomsete ja kalaliste saaduste säilitamisel. Veesoone peale tasuks panna liha ja kal seal ta säilib ideaalselt! Kuid seisvavee niiskeõhukoopa väljas) ja maalõheliste mõjua alas tekivad eriti kala saaduste puhul erinevad bakterid, mis ohustavad meie tervist tugevasti.

Maja muud ruumid: sportimis kohad, jooga ja muud kehaliste mediteerimiste alad. Selles tsoonis saavad samuti mõjutatud inimese teadvus ja kehaline treening saab tagasi lööke.  Eriti vaimsete riituste läbiviimine pinnapealne ja me ei saavuta oma keha ja teadvusega ühtsuse tunnet. Mõtted liiguvad kõrvale jatekivad ebameeldivad haistingud kehasse... Jõutreeningkoht geopatogeenses alas väsitab inimest kiiresti jatekivad nähtamatud vigastused, Ja lihas doonus jääb saavutamata, kui saavutate siis suure vaeva ja higiga. Tema kasutegur on lühiajaline.Kindlasti sinna kategooriasse käivad ka meie väli spordikohad ja palli platsid. selliseid kohti tuleks vältida, isegi siis kui saaksime klasutada neutraliseerimise vahendeid. Keha teadvus on tark ja hakkab selliseid kohti vältima ja sunnib meid mitte sellega tegelema. Sinna alasse paigutage mööbel või tehke garderoob aga olge ettevaatlik, et liiga palju asju sinna kuhjuma ei hakkaks. Tihti need tsoonid mõjutavad seda.

Saunad ja kümblus tünnid. Eraldi ehitistena geopatogeenstest tsoonidest saavad mõjutada meie saunad, Eelkõige saun, kus inimene ennast käib nii füüsilsielt kui ka meditatiivselt puhastamas. Kui geopatogeenste tsoonide mõju on suur siis, tavaliselt keha tunnetuslikum pool hakkab tõrjuma tihedat saunas käiku. Higistamine ja vanade vedelike väljumine naha kaudu on vaevaline ja tihti peale sauna on inimene väga roidunud ja väsinud. Taastumine võtab palju aega. Tekivad kiiresti ruumi niisked hallituslikud lõhnad ja energiad, ilmuvad siina erinevad bakterilised putukad jne.. On täheldatud nende tsoonide olemasolul ka sundventialtsioon üksinda ei aita vaid tuleb appi võtta muud kaitse meetodid. Kindlasti soovitan lava ehitusliku materjalina haava puud. see puuenergia on looduslik mädanike hävitaja nii ruumist kui ka teist mahajäänud keha mustus jääkide neutraliseeria.Teiseks soovituseks on mitte oma sauna soetada Soome tahutud graniidi tükke. Kas te teate et suurtes graniidi kivimites on tširkoonset radioaktiivset õli rohkem, kui meie kohalikes väikestes maakivides (sadu kordi enam). Liskas teravnurgalised kivid ei lase veel aurustuda,jäävad kuuma veetilgad, mis suunatakse ruumi tagasi jne..(tulevikus tuleb pikem teema selle kohta ehitiste all)teiseks kui saun asub sellises tsoonis, siis pikem istumine võimalik ainult kangema kraami tarvitamisel(aga on täheldatud kui inimesed sellistes tsoonides alkoholi tarvitavad, siis ka kaklused ja muud vägivallad kiiremini tulemas).

Töökojades on samasugune oht kui põhi töökohtades, inimese keha ja eelkõige mõtte tegevus väheneb ja ta ei suuda anda seda tulemit ,mida loodab. Kiire väsimine,asjde mitte valmimine või kiiresti valmis tehtud ese hakkab lagunema jne..

Puukuurid ja puu riidad ei tohiks asuda geopatogeensetes alades möjutatud saab küttepuu kvaliteet. Kütteväärtus langeb kiiresti nad muutuvad närbuvaks. Tekivad puidu seen mädanikud ja külastama hakkavad sipelga ja muud putukalised vormid (nendele mõjuvad seisvavee) ja niiskeõhukoopa märgalad,veesoonte liikumine)

Maakiirguste mõju aladesse võivad jääda hoiu ruumid, kus asuvad tehnilised tööriistad, muruniidukid ja muud apartuurid. Seal saab hoidistada aiamööblit ja muid maja pidamises vajalikke materjale.

TÖÖ KOHAD KONTORITES, TSEHHIDES, KAUPLUSTES, ÕPPEASUTUSTES JNE. Töö ja õppimis koha vale asendi all tuleks nüüd mõista seda, et ta paikneb geobioloogiliselt väga ebatervislikus kohas .Maakiirguste  ja kosmilist ekiirguste negatiivses mõjualas olevas töökohas langeb kindlasti inimeste töövõimekus ja halveneb tervis. Sümptomid: kestev väsimus, töövõime vähenemine, närvilisus, südame rütmihäired, kontsentratsiooni vähenemine, mõtte blokeerimine, uute mõtete ja ideede puudulikkus jne... Oma ette kategooria on õpilased ja õpetajad kui nemad paiknevad sellistes kiirgusega seotud mõju alades siis: õppe edukus ja õpetaja poolt pakutavad teemad on info sulus ja nende mõistmine madal. sellega langeb õppe edukus jne... Parim soovitus neist  ohtlikest maakiirgustest hoidumiseks on paigutada ümber õppe ja töökohad ja leida parim suund ja asukoht. Kui neid reegeleid järgida siis on inimene peale tööaega võimeline ka muudest tegevustest rõõmu tundmas! Energiaväljaliste ebakõlade ja suhteliste väärtuste suurte kõikumiste korral on geobioloogias olemas ka nn. ravivahendid, mida kasutusele võttes saab ebatervislikke mõjuallikaid harmoniseerida ja neutraliseerida.Samas võib kohe öelda, et loomulikus looduses pole võimalik saavutada absoluutset nulli ja maksimaalselt 100 %-i.

LOOMADE ELAMISE KOHT LAUDAS JA VÄLJAS AEDIKUS. Loomade elamis tingimused vajavad samuti määratlemist. Nende tervis ja heaolu sõltub samuti maa ja kosmiliste kiirguste mõjust.Eriti tundlikud on hobused,imetaja loomad,sead jne...Kindlasti vajavad ka õue koerad häid elamis tingimusi. Selliste tingimuste puudumisel haigestuvad koduloomad erinevatesse haigustesse(haigus süptomid sarnanevad inimeste haigustega). Selle põhjuse tagajärjel ka meie poolt loodetav neist saadav kasu tegur on väike ja nende liha, piim ohustb selle läbi ka meie tervist!Samad abinõud, mida me võtame ette inimese ruumi parandamiseks saame teostada lautades või õue keskkonnas uue kohavälja leidmisel saavutame loomale või kodulinnule hea asukoha.