OHUALLIKAD

Sellel lehel leiate lahti selgitava sõnumi,kui teie ehtiste ja muudes kohaväljades on niiskeõhukoopad. Kus ruumis osas, me siis ise või muu elav energia saab pikemat aega elada.

voodi aluses alas niiskeõhu koopast väljuv neg, kiirgusMagamistuba (niiskeõhu koopa mõju väljas) Selle negatiivse kiirguse väljas ruum vajab kindlasti mööbli ümber paigutust või kaitsemeetmete kasutusele võttu. Inimene saab selliste kiirgustega koormatud alas alati vaimselt ja füüsiliselt kannatada. Ilmnevad esimeses osas selle ruumi väljas,unisus(mitte välja puhkamine, halvad košmaarsed unenäod, meeletu higistamine ja pidevad ärkvel oleku momendid jne..) juba elades selles ruumis 2a ja enamat aastat, hakkavad tekkima lihaste valud, pidevad gripi ja muu kergemat sorti haigestumised, brohiaal astma(röga sümptoliste signaalidega), naha punetus ja sügelemine. Hiljem juba kogu keha väsimuslik halvatus ja töö võimekuse vähenemine kiiresti. Üsna tihti sellises ruumi energia väljas, naised ei rasestu või tekivad rasestumisega seotud tüsistused jne.. Hiljem järgnevad juba tõsisemad haiguse märgid ja lõpuks kroonilised haigused jne... mida ettevõtta,kontrollida kas on selles ruumis maakiirgustest koormamata alad. Kui jääb mõni veesoon või geomagnetväljalise võrgustiku ristumise ala siis parem voodi ikkagi siina paigutada,kui jääda niiskeõhu koopa välja(tema energia osutub tihti kõige negatiivsemaks. Kui ei ole võimalik liigutada siis võtta appi kaitsematerjalina džuudi vaiba panek voodi alasse/sellest allpool pikem õpetuslik seletus/. Peale kaitse materjali kasutamist, inimese keha haigused peatuvad ja kergelt hakkab taastumine. Kuid kindlasti üksinda see vaip ei aita, Inimene peab hakkama enda mõtle maailma ümber mõtlema ja siis tegelema oma keha probleemide lahendamisega. See on fakt! Kuid vahel on magamistuba koormatud mitmest samasugusest kiirgusest,kuigi need niiske õhukoopad asuvad eri sügavustel, siis tihti parim tegu on sellest ruumist magamistuba ümber paigutada. Sinna saab teha ruumi, kus inimene lühemat aega viibib siis oht selle kiirgusele väiksem(külaliste tuba, garderoob ...) jne..Kõige puhtam peaks olema just magamiskoht ja ruum erinevatest maa ja kosmilistest kiirgustest.

niiskeõhu koopa jõu ruumile muudab inimese sisemaailma tervistElutuba. Selle ruumi asumine negatiivses kiirgus alas mõjutab kogu pereliikmete elu ja tervist. Inimese keha eriti peale tööd tahab puhkust ja meelilst tunde hetki oma mõtetega, olla ühtses energia väljas on väga tähtis elu osa.Kui meid mõjutavad nähtamatud põhjused, siis me väsime ja ei suuda oma keha ja teadvusega kuulata oma pere liikmete sõnumeid ja vestlusi. Pigem sulgeme ennast ja kuulates kedagi me ei mõista nende sõnu ja mõtteid, ärritume ja proovime head nägu tehes neid olukordi vältida. kui alati see ei õnnestu. Tekivad ei millestki arusaamatud kõne ja kehakeelte ärritumine ja võime minna riidu jne...pere poeb erinevatesse nurkadesse ja ei suuda koos midagi ette võtta. Tihti suurema koormuse saavad emad, kes päev läbi väikeste lastega kodus ja pidevalt selles energia mõju alas. Kindlasti tuleb vältida sellistes alades viibimist, vähemalt diivami, lemmik tugitooli sellest mõju alast välja viia,või kasutada kaitse materjale.Kindlasti elutoas peale meie on veel elavaid olendeid(Nt akvaarium, mis selles alas saab koheselt kannatada. Tavaliselt selles alas olev akvaarium täitub rohevetikaliste bakteritega ja osa kalu pidevalt hukuvadjne. Võimalikul juhul ümber paigutada kindlasti või kasutada džuudi vaiba panekut akvaariumi alla. Kindlasti muude puuri loomade asetamine sellesse alasse , muudab loomade karvastiku ja nad muutuvad närvilistks ja hakkavad lõhkuma puure jne...taimsed istikud hakkavad tihti kolletuma,mutuvad kahvatuks jne. parem on lilled kas viia teise ruumi või leida neile teised kasvu alad. Kuid teatud lillesordid vastupidi selles kiirgus alas hakkavad hea meelega meeletu kiirgusega kasvama/sõnajlg, kummipuu, hiina kasepuu,dihenbahia/ jne...

Lastetuba niiskeõhukoopa mõju alas väga ohtlikLaste tuba. Inimene siia maailma sündides on ülitundlik, omades teadvustatud infoga keha(see tähendab ta teab kus asuvad inimkehale alad , kus ta peaks viibima, elama ja magama). Kuid täiskasvanutel need infod on sulgunud ja ei oska kaasa rääkida ühe isiku LAPSE tõeliste tunnetega ja teadmistega. See sama probleem on ka selle maa kiirgusega-niiskeõhukoopa kiirgusega,mis hävitab lapse imuunsusteemi kõige kiiremini. Lapse kasvav organism saab tänu selle kiirgus mõju kaasabil kannatada, eriti vedeliku koosluse muutuse näol. Sealt edasi arenevad juba haiged rakud ja nende organism on väga tundlik kõikidele infeksioonilistele haigustel. Tihti haigestuvad ,iga väikene nakkus pisik otseslt ründab neid. kindlasti lisaks õisel ajal märgamised, pidev nihelemine, hammaste krigistamine, higistamine jne...Samuti tihti minnakse öösel oma vanemate voodisse varjupaika otsima. Laps otsib turvalist kaitset, just vanemate energia väljast. Kui vanemate voodi ka selles mõju alas asub siis siiski laps saab vanemate energia väljas teatud kindluse jne...samuti laps päeval sellist kiirguse ala väldib, ta ei mängi,õpi jne selles alas kaua. Ta tavaliselt loobib sellistesse alasse mängu asjad, või oma riided jne..(selline ala on kuhjatud erinevate asjadega,sellega ta oma moodi loob kaitse tsooni, et seal mitte pikka aega viibida). Kindlasti õppimine ja muu tegevus sellises alas viib ta mõttemaailma madalale ja info sulg uute teadmiste suhtes takistatud. Kindlasti abiks võttes teatud kaitse materjalid saame muuta selle koha välja mõju inimkehale ,kuid alati soovitan vältida kui võimalik seda koha välja ja viia puhtasse tsooni. Kuid tihti on kaks last paigutatud ühte ruumi ja magavad tihti nari voodites. Kui on voodi selles alas, siis palun pange kaitse materjalist vaip, mõlema voodi madratsi alla. Niiskeõhu koopa alasse paigutage võimaluse korral kas kapp, riiul või helitehnika.

Kabinet info ja töö ruumina peaks olema maa kiirguste mõjust vabaKabinet. Tihti oma kodukontor omab kahte funksiooni on tööruum ja teatud aeg külaliste majutuskoht. Töökohana või lapse õppekohana, muu pika ajalisema töötamise viibimise kohana hakkab meie keha ilmingutes tekkima unisus, teatud kiire väsimus ja kerge ärritus. keskendumis võime kiiresti langeb ja tekib pidev eemaldumine oma põhi tööst ja tegeleme uit mõtete eemaldamisega, kindlasti sellises mõju alas kaua inime ei suuda viibida ja pidevalt otsib põhjust eemalduda, kirjutuslaud kuhjub erinevate paberitega, samuti toome sinna lauale lisaks erinaevaid kujusi ja meeneid jne... Veel tähtsam tihti need mõtted ja tegevused, ei anna meile head töö tulemit. Kindlasti soovitavalt tõsta ümber töö koht või kui ei ole võimalik siis apnna džuudi vaipkate sellesse alasse. Kui selles ruumis on külalistele magamisase, siis soovituslikult samuti ümber paigutada või panna siina džuudi vaip. (Kuid siin on võimalik külalisel ka ilma vaibata magada, kui ta seal alas ainult mõne ööd puhkab, magab.

Köök, selles alas siis ka toidu kvaliteet halbKöök. Kindlasti kui see ruum sellistes kiirguste mõju alas, siis ka meie toidulaud saab sellest kiirgusest kahjustatud. Toit selles alas eriti värske toit on kõige rohkem ohustatud, tekivad kergesti närbumine,mädaniku plekid jne. Süsivesikute ja muude vajalike vitamiinide jne oskaal sekkest kiirgus mõjust väheneb. Samuti külmakapi asukohana saab kannatada eelkõige külmutaud pikaajalisem toit ja kindlasti vedelikud selles kapis. Pliidi asukoht selles alas, mõjutab meie toidu kvaliteeti. Eriti pliidil vee kuumutamisel seisva vee kiirgus mõjutab tänu vee aurustele vee klastrit ja sealt edasi ka neid toiduaineid selles vedelikus jne. Tihti selles ruumis asajde ümber paigutamine raske siis kindlasti kaitseks džuudi vaip (all pool õpetus kuidas ja kuhu paigutada) kuid värske puuviljale leida selline ala kus ikkagi see liirgus puudub, kui se muidugi võimalik. Kui see mõju ala jääb istumise alla söögilaua äärde. Siis sellel laual , mitte säilitada värskeid toitaineid jne. kui võimalik siis ümber paigutada aga kui ei saa siis inimene tihti pikka aega selles alas ei viibi. Välja arvatud perenaine, kes ikkagi peab selles alas viibima siis soovitavalt iga vaba moment selles kiirgus mõju alast lahkud mõnda paremasse ruumi välja. Sest tihti ei saa me seda vaipa asetada kööki põrandale, sest köögis toimub toidu valmistamisel erinevaid tegevusi(toitinete maha kukkumisi, üle keemisi jne...)See vaip rasvainete ja muude plekkide tagajärjel kaotab oma kaitse võimet jne... Kuid üks fenomaalne fakt käib köökide kohta. Olgu nad indviduaal elamutes või korterites siis kõige vähem niiskeõhukoopa kiirgusi asub kodude köögi alas! Välikööke,lõkkekohti, grille sellesse kiirgus alasse mitte rajada(kui on siis ette võtta samad kaitsme meetmed).

akvaariumis rohevetikare vohamine seotud niiskeõhu koopa kiirgustegaLemmikloomade pesad ruumis. Kindlasti maakiirgused mõjutavad otselt loomade elukeskkonda. Akvaariumi asumine maakiirguste mõjua alas muudab akvaariumi vee rohevetikalistele heaks kasvu alaks. Sellised kiirgused mõjutavad lisaks kalde kasvu ja tervist. Kindlasti ka puurides asuvate loomade elu selles alas põhjustab puuride üleliigset märgamist, loomade karvastik ja lindude sulestik tuhmjas, tihti ajavad karvu,närivad oma puuri ja on väga närvilised. samuti pidev askeldus või unisus mõjutab neid. parim moodus nad selles kiirguse mõjua last välja viia või kasutda kaitse materjale.

 

Saun selles alas vähendab sauna mõjusiSaun ja muud pesemis ruumid. Kõige ebatervislikum on kui see ala jääb meie leili ruumidesse. Selle kiirguse mõju meie kehale just selles ruumis mõjub negatiivsemalt. Eriti inimene kes läheb oma keha puhastama nii energeetilisel kui ka füüsilisel tasandil siis ta keha väljad tihti jäävad suletuks, osa inimsei ei hakka selle kiirguse mõju põhjustest higistama või käib kiiresti ja ilma positiivsete emotsiooniteta väljub sellest rituaalidest, peale seda käiku on ta keha kuidagi veel rohkem kurnatum ja ta tahab koheselt magada. Kindlasti ka vannis käimine selles kiirgualas ei pruugi olla kõige pika ajalisem rituaal. Tihti ei saa enam midagi muuta , ruumid on välja ehiatud ja vaiba panek peaaegu võimatu. Soovitan selliste kiirguste olemas puhul ennem seda külastust tarvitada rohkem vedelikku, see ei lase kehal nii kiiresti täituda selle kiirgusliku energiaga. Peale saunas käiku või vannis viibimist raputage oma füüsis keha, sellega panete vedeliku taas normaalselt liikuma oma kehas ja keha väljas. Dušši all käimine on kõige lühema ajaline ja otsest ohtu see kiirgus ei anna.

Laste mängu alas kiirgus mõju väga ohtlik!Laste mängu kohad õues,sportimis ja muud vaba aja harrastuskohad ruumis ja õues. Lapsed tihti tunnetavad neid kiirgusi ja väldivad pikemat aega selles alas viibimist. Nad ei mängi meie poolt tehtud liiva kastides jne... Ohtlik on kui sellese alasse rajatud kiiged, batuudid, ronimiskohad jne. Sellistes alades tihti oht saada kergesti vigastatud, toimuvad ebameeldivad sõnelused jneKindlasti sama käib sportimise,jooga ja muude harrastuslike tegevuste kohta. Eelkõige sellise kiirgusega alas, peab keha välja andma füüsiset palju rohkem energiat kui tagsi saame, vigastused kerged tulema ja teatud lihaspinge ja lõdvestus ei toimi jne... tihti seisavad sellise sportimis alad tühjalt ei ole ise eriti agar selles alas trennima ja ka külalised väldivad sellisi alasi jne.

Inimese töökoht sellise kiirguse alas toob kaasa tervise ja töö kvaliteedi languseTöökohad. Inimeste viibimine ja töötamine maakiirguste eriti niiskeõhu koobaste peal, mõjutab otseslt inimese töö võimekust. Sellises alas inimene üle 3 tunni töötamisel hakkab minetama oma vaimset keha ja see järel hakkab muutuma uniseks ja toimub teatud kiire keha loidumine. Siis muutub ta apaatseks töö tegemisel ja mõtte tegvus kiiresti väheneb. Tekib närvilisus ja hakkab tegema ootamtuid vigu ja kordama oma tegevust. Kaotab lõpuks kogu tähelepanu ja proovib viibida töö lõpuni, et sealt omamoodi põgeneda kiiresti. Teatud aja töötamise järel hakab ka füüsiline tervis märku andama, väikeste valu haistingutega keha väljas ja naistel tihti kõhu piirkonnas ja suguorganitesse tekivad nähtamatud torked. mehed aga saavad esimese koormuse selja närvidele ja lihastele, kiiresti väsivad ja hakkavad tooretsema kolleegide ees jne... Psüühiline maailm on täielikult lagunenud ja mõtte tegevus ei anna uusi mõtte pilte jne... Tööandjad teie alluvad ei tunne ennast sellistes mõju aladest ennast hästi ja sellega te kaotate töölise saadud töö kvaliteedist paljuja otseslt ei ole teil võimalus saada temalt paremat tulemust tihti inime mõtlebki et 8 tunni möödudes inimene peabki olema väsinud ja tüdinenud jne... Mina julgen väita et see nii ei tohiks olla. Esimesed 8 tundi päevast peab inbimene jääma suure energia ressursi juurde...Soovitavalt teha ruumides korrektuur, et viia inimese põhi töökoht sellest kiirgus väljast välja. Kui ei ole võimalik siis kasutame kaitse materjale-džuudi vaipu. alt Ravikabinetid selles kiirgus alas mõjutavad laastavalt inimkehasi.

Ravikabinetid selles kiirgus alas mõjutavad laastavalt inimkehasiOma ette töö ruumidest,mis vajavad suur tähelepanu on arsti kabinetid, ja kindlasti ka alternatiiv meditsiini töötajad(massöörid, treenerid-treeningsaalides) jne olema sellistest kiirgus aladest kindlasti väljas. nemad otseslt tegelevad inimestega ja nende eksimus tööl keha ja vaimu väsimus tõttu võib hakata eksima.Mul on sellel teemal palju praktilisi uuringuid ja oleme saanud seda mõju vähendada. Kindlasti tugeva surve alla on inimesed, kes päevaläbi peavad kindlalt ühe kohapeal istuma,seisma (liinitöölised, kassapidajad jne..), nende tervis on väga tihti selle kiirguse mõjust muutnud, põevad kroonilisi erinevaid haigusi. Tugeva löögia alla on töötajad, kes puutuvad kooku erinevate kiirguslike aparatuuride komplekteerimisel või selles alas töötajad saavad peale selle ka tugevamaid negatiivseid doose elektromagnetilismadal sageduslikest ja kõrg sagedusliketst impulsidest kiirgust. Kiirguse ohuallika mõjutab kooliõpilaste ja õpetajate tervist.Sest neil inimestel tuleb viibida pidevalt ühe ruumi väljas ja selline kiirgus laastab laste mõtte maailma ja õpetaja oskused ja tegevused panevad proovile õpetaja psüühika ja otseselt tema tervise.

Niiskeõhukoobaste kiirguste mõju muudele ehitistele krundil

Salv ja puurkaevule õige asukoht Puur ja salv kaevud. Esimene asukoht on kaevu või puurkaevu asukoht selles alas. Mõjutab laastavalt vee maitse ja muid omadusi. Aitab kui puuritud vee toru asub selle niiskeõhukoopa väljas ja läbib seda niiske õhu koobast. Meie vee tarbimine eriti ühes majapidamises ei ole nii suur, et torust voolab pidevalt vesi. Tihti see vesi seisab seal mitmeid tunde ja vahel ka päevi. Sellega veekalster otseslt muudab oma kuju ja sellega kaasnevad juba veeõitsemisega sarnased sümptomid, Vetkalised bakteritega moonutatud veekalstride niiskeõhukoopast annavad selle nergia edasi toru sisemuses olevale veele. Inimesed tihti arvavad et vesi voolab ju torus ja on kaitstud, kuid energia ja sellega kaasneva info liikumisel on oma sagedus ja toru seda ei piira. sama teema on seotud ka meie salvkaevudega. kui kaev ikkagi asub selles kiirgus mõjualas,siis vee kvaliteet annab sellest märku nii maitse kui ka muude mikroelementide ja muude näitajate suhtes. kuid tihti laborid selliseid fikseerimisi ei tuvasta ja jätavad selle osa vaatlemata. siis kui seliine probleem on tuleb vett ennem kasutamist energetiseerida kas kristallilises anumas, šungiidi kivimite mõju alas, võis iis kasutada muid abistavid mõjutus vahendeid/sellest teemast kirjutan ma sõna vee-info all/

Kvaliteetsed hoidised peavad asuma maa kiirgustest vabas alasKeldrid,sahvreid ja õue köögid. Kindlasti nende asukoht peab samuti olema niiskeõhu koopa energiatest eemal. Eriti keder, kus me säilitame oma puu ja juurvilju. Samuti keediseid ja muid toitaineid. sellistes alades kõik värsked juurviljad kiiresti riknevad, tekivad mädanikud,hallitused. tihti ka keldri sinad kattuvad erinevat niiskus jälgedega jne...Kui juba kelder asub sellises als siis kindlasti teha lisa tuulutused ja kõikide salvede alused paeksid olema tuulutatavad ja kui võimalik,siis sinna alla kindlasti paigutada kaitsematerjal. Väliköögi puhul on kõige tähtsam pliidi asukoht, et tema oleks kiirguste vabas alas- Puukuur ja puuriidad peaksid kindlasti olema sellest kiirgus alast eemal. Sest erinevad putukalised armastavad seda niiskuse ala ja hakkvad ründama neid puid. Süües nad kahjustavad puu kvaliteeti ja kaotavad kütte väärtust. puude alune pindala peaks eemal olema sellistest kirgus alades vähemalt 3meetrit. alt Juurviljad peavad kasvama maakiirguste mõju alast eemal Juurvilja kasvatus ala, kasvuhoonejne peab kindlalt olema sellest kiirguse mõju alast väljas. Juurikalised ja muud köögi viljad niiskeõhuga täidetud koopa alas on otselt oht toidu lõpp kvaliteedile, tema pikajalise säilitamisele. Kindlasti sellises alas kasvavad juurikalised taimed vähenevad süsivesikute ja muude elementide oskaal. sest juurikaline taim omamoodi haigestub ja kaotab eneses enrgia väärtust jne.. Piltlikult väljendades sööme tarbetut ja sellest negatiivset kiirgusest mõjutatud toitu,mis inimese kehasse jõudes kahjustab meie kehas asetsevaid rakke jne... Selline hoitus kehtib ka kindlasti kasvuhoones kasvavate köögi viljade kohta. kasvuhoone on samuti omamoodi kinnine ja tihti niiskust sisaldav ruum, mis kokkupuutudes nende kiirgusmõjudega hakkavad mõjutama nii taime juurikat kui ka tema õisikuid ja sealt tulevaid vilju. Kindlasti võivad mulla pinasesse tekkida mädaniku bakterid,mis omakorda mõjutavad ka kasvuhoone ehitist jne...Rääkimata haigetest vilja saakidest, mis säilivad lühikest aega ja süües mõjutavad meie organismi. Saak jääb kesiseks ja ei valmi tihti.

Puuviljalised niiskeõhukoobaste mõjua ala kannavad vähe ja haiget saakiPuuvilja aed. Kindlasti ka puuviljalised puud tihti on haiged,kidurad ei õitse palju ,saak kesine jne, Sellistes alades ei kasva õunapuud,pirnilised ja osa ploomilisi istukuid. Kuid erandiks on alõõtsad ja kreegilised taimed,kelle see kiirgus mõju ei tee liiga. Karusmarjalised ja valge sõstralised istikud selles alas kidurad ja väikese saagikusega. Mustsõstrad jällegi elles alas tunnevad ennast hästi ja saak normaalne. Kindlasti osa ilutaimi ja püsistikulisi põõsas taimi ja puid kolletuvad ja ei kasva selles alas hästi. Tihti nende taimede lehed muutuvad plekilisteks ja hakkavad muutuma haiguskode tekitajateks,(floksilised , roosid...)Sõnajalalised taimed, jällegi armastavad selliseid kiirgusega alasi. samuti looduse puudest meeldivad need alad teatud sorti sirelitele,sarapuule, kibuvitsale, nõgeselistele taimedele. Tihti võib selles alas murupinnases kasvada erinevad tihedad sambla liigid, mis lämmatavd muid taimi. Heaks alaks on see aiapidajale, sellesse alasse paigutame komposti kast. Komposti hunnik kiiresti mädaneb,kõduneb ja saame sele jääke kasutada väetisena. Need kohad leiate üles vara kevadel, sellistes kohaväljdes lume sulamine aeglane. sest niiskeõhu tõttu on need kohaväljad tihti sügavamalt külmunud.

Niiskeõhu koobaste väljas kasvavd loomad tihti haigedLoomalautade, sigalate, hobuse tallide, linnu farmidealla jäävad negatiivsed (niiske õhukoopa alad )mõjutavad otseselt loomade tervist ja sealt edasi kannatab meie toidulaud. Loomadel esinevad sellistes kohtades kroonilised haigused(kõhulahtisus, tihti haigestuvad erinevatesse põletikulistese haigustesse ,liigese haigused,maksa probleemid ja tihti kurnatud ja karval läige puudub jne..). Linnud kaotavad oma suled ja jalad tihti haiged, munemine väikeja kühud lahti(peu osa märg.Organismis ei jätku vitamiine jne Sellistes energia mõjuga alas kasvavad loomade liha on ka ebakvaliteetne ja võivad inimese organismi mõjutada läbi loomde tervise.