OHUALLIKAD

All pool artklites olemas lahti seletav teema, mida siis see kiirgus ruumile ja inimesel teeb.

Krunt kus palju tektoonilisi lõheseid TartumaalKrunt. Selline krunt annab oma tõelise näite, et inimene ei saa oma elamisi ja ehitisi igale poole loodusesse rajadaSellises alas kus palju tektoonilisi murrangu alasi ehitiste loomine, on mitmeti ohtlik. Kindlasti esimese tagasi löögi saab ehitis selles alas. Võivad tekkida maa vajumised, ehitisse tekivad praod jne..Kuid ikkagi ehitatud ehitises elamine on raskendatud. Siinsetes ruumides olgu ta elamiseks kohaldatud, töö tegemiseks või õppimiseks jne on võimatu olla pikemat aega. Meie inimese keha hakkab sealses alas kohe endast märku andma (selles on eraldi teema, kuidas need kiirgused mõjutavad). Sama kehtib ka elavate taimede paigutamine nii mehitsie sisemuuse või välja kas iluaiana või pargi istikutena. Kindlasti samuti loomaaluda või linnu farmi ehitamine. Siinsetes kohaväljades loomad kiiresti haigestuvad ja kasv pidurdub. Missugune liha või piim sellest loomast, meie lauale jõuavad?

selliseid pragusi maja ehituskontstruksooni tekivad maa pragude nihete tulemuselPraod vundamendi ja ehitiste seintes. Kuivaõhu koobaste ja tektooniliste maa pragude mõju ala maja alusel krundil on üks põhi põhjuseid, kui tekivad praod vundamenti ja seintesse.Maa pinna rõhu muutus on selle põhi teguriks. Pragudest pihkuvad õhu osakesed, mis on kokku puutunud erinevate maa sisemuses piknevate eluvormid, looduslike materjalidega(olgu nad raua,väävli, vase jne ühendid, radioaktiivsete gaasidega jne. Sellised ala on omamoodi maahingamise kohad,kus nagu maa sisemus ennast puhastab ja laseb välja energia,mida maa sisemuses enam ei vaja "maagaasi", mis kogunenud aasta sadadega. Sest maapinnas on oma elu ja tegevus Mida tihedam ja tugevam maa sisene pinnas seda rohkem ka maale selle maahingamisel takistusi. Eriti just meil paelisel pinnase sisemuses neid tektoonilisi murde kohti palju. Neid pragunenud kohti nimetetakse meil karstialdeks. Samuti sellised pihkumise kohad on savipinnase piiri ääre alad,kus savi pind läheb üle teise kas näiteks liiva pinnaseks. Sealt äärealalt toimuvad maapinna siseliikumised ja nende gaaside eraldumine. selliste kiirguste mõju on ka 15-20 korruseliste majade püstakutes. Selle kuivaõhu energia on eriti intensiivne seal kus palju tektoonilisi pragusi ja veel raskem kui nad on mitme tasandilise kiirgusega. Sellised tektoonilisi lõhesi leiame rohkem paelistes kivimitega seotud kohaväljades. Ja seal ka radooni pihkumise nende pragude abil suurem.
Kindlasti selliseid alasi leiab mitmeid kohti meie naaber riigis Soomes. Seal on palju graniidilisi kivimeid, kuhu peale või veel hullem sisemusse on ehitatud maju. vanasti suuremalt jaolt ehitati majad kivimite peale aga ei lõhutud nende energia välja! Lisaks seal maalas pragude olemas olul on suurem oht just radooni ja tsirkoonste radioaktiivsete gaaside pihkumisele. Kindlasti ka seal lõhatakse graniiti, mille tagajärjel tekiva uued ja uued maa praod jne.

Majaalune kelder, kus õhu liikumine puudub täielikultTehnilised õhukoopad keldrid jne. omavad sarnast tühimikku nagu looduslik koobas. Kui see ehitualune ruum ei ole hästi ventileeritav,siis hakkavad toimima samad mõjutused nagu looduslikul koopal. Hapniku ligipääs osaline või üldse puudub. Õhu sisaldus muutub, seisvaks energiaks. Õhu välja tekivad baktersiitsed energiad, mis inimkehale ja sinna peale jäävale ruumile häid looduslikke energiaid ei too. Praktilste kogemustes on olnud mitmeid uurimusi, kus on ehitatud kelder aga hiljem on loobutud sellest ja seisab kinnise ruumina maja alla, seal puudub täielikult õhutus. Kui on kunagi rajatud ühe ruumis ossa õhutus ava siis tavaliselt ruumi nurka kus tihti kõge vähem õhu tegevus toimib (siin mängib oma osa nurga vormi kiirgused, mis takistavad energia sisenemist või väljumist). Kindlasti ka sellised keldrid, mis suvel avatud aga sügisel suletakse avad ja ennem ei avata kui kevadel. Siis jäävad ka ruumi seisvad õhud ja hakkavad kiirgama läbi põranda ja seinte pragude läbi inimesele eba tervistavid õhuenergia molekule. Sügisel jääb keldrisse niiskem õhk, see veel ohtlikum. Kui sellised sulgemised tehakse, siis tuleb vähemalt korra nädalas avada need avad, et õhk suudaks korragi vahetuda. Üheks kohaks kodus on veel kunagised autogaraaži alla jäävad auto kanalid mis suletud hermeetiliselt või osliselt täis aetud. Kui selline asukoht jääb meie tubade, köögi kohale siis ka selline mõju ei ole kõige tervislikum inimesele. Sarnane teema käib ka tänapäeval renoveeritud mitmekorruslite (nt;Lasnamäe 9 kordsete majade kohta), kus vundament ja muu osa suletakse ja maja alused tühimikud jäävad umbsesse süsteemi. Tehakse ainult ventilatsiooni ava soojusõlme ruumi ja sellegi nii väikese, et tihti ka selle s ruumis õhk ei liigu. Teistes ruumides veel osliselt liivaüinnas,täitena, see kogub niiskust ja muid baktrsiitseid elanikke jne. Nii saamegi ka väikese mini loomaia oma ehitise alla. Siis kindlalt tean , et selliste kinniste ruumide mõju on tunnetav kuni 5 korruseni.

Maja alla jäävad kuivaõhukoopad, otsene oht inimesele..Elamute ja muude ehitiste alla jäävad koopad mõjutavad otseslt inimese ja muude elusolendite tervist. Nende õhukoobastes kiirguv energia, mõjutab esimeses etapis ruumi. Õhk seguneb ruumi õhu ja maapinnast kiirguva +õhuiooniliste energiatega. Segunedes ta tihendub tihti ja hakkab seda kiirgust energiat edasi jagama elavale selles kohaväljas. selle energiaga puutuvad nüüd kooku eelkõige inimene, kindlasti koguaeg kodus viibivad kodulooma ja taimed, kellel see energia ei sobi elamiseks See õhuenergia moodutab omamoodi kinnise energia ruumi inimese ja muu elava energia välja. Sellepärast ka taimed närbuvad, looma,linnud muutuvad loiuks ja apaatseks jne.. Inimesel esimesed süptomid on haigutamine ja pideva uue õhu otsimine ruumis. Siis hakkab nihelemine ja keha ootamatult väsib. Tavaliselt sellises ruumis inimene peab vastu esimesed 3-4 tundi hommiku pool. Peale lõunat juba valdab teda selline väsimus, et mõttemaailm lakkab töötamast ja uue teadmiste vool aeglustub. Aga kes peab viibima üle 10 tunni siis juba kiire väsimus sümtomid hakkavad ilmnema mõne tunni möödudes, selles koha väljas. Inimene sisenedes sellesse välja, hakkavad tööle nähtamatud keha refleksid, mis lülitavad sisse keha kaitsmise mehanismi. Kogu füüsis jõud läheb ainult keha kaitsmiseks. Inimene hakkab tegema vigu, eriti ohtlik siis kui inimene on tootval tööl, tsehhis jne.. Kerged vigastused ja traumad tulema, sest selline kiirguslik õhk, hajutab valvsuse. Hiljem hakkab juba füüsiskeha ka tundma valu haistinguid keha väljas. Mida pika ajalisem ja koha väljas pidevalt viibimin seda rohkem oht füüsilisele tervisel suureneb. Hiljem juba raskemad haigused (sellest pikem selgitus allpool artiklites)

Magamistoas maa tektooniliste lõhede lõhe alad otse voodi alasMagamistuba see ruum on kõige suurem ohu allikas inimese kehale kui sinna alla jäävad maav õi kosmilised kiirgused, mis ei sobi kokku inimese keha energiatega. Nii on see ka kuivõhukoopa ja teiste sarnaste energaite liikumisega inimese energia välja. Inimese keha, mis on magamise ajal kaitseta, meie füüsiline teadvus on puhke asendis ja seal toimivad teised sündmused. magamise aegu toimuvad meie keharkkude uuenemised. Kuid kui selle protsessi aegu, võõras energia väli ka tungib läbi füüsise oma kiirgustega siis nende kiirguslik jälg jätab sinna oma jäljendi. Mis ei tervenda vaid saades osaliselt keha oma kontrolli alla. Keha hakkab alluma sellisele infole, mida toodavad kuivaõhu energiad ja annavad edasi seda energiat mida nemad sisldavad ja kannavad. Pikali olles saame valesid energia pommitamisi i 7-9 tundi järjest. Hommikul üles tõustes oleme kurnatud, kondid valutavad, keha osaliselt turses jne. Pärast süptomite tunnetamist oleks vaja kindlasti midagi ette võtta sellest olukorrast välja tulemiseks. Kindlasti kõige parem lahendus voodi ümber paigutamine esialgu kui ei aita siis kasutusele võtta muud abinõud.

Lapse toas voodi kuiva õhukoopast kiirguva energia pealLapsetuba. Siin on asjad veel tõsisemad, eriti kasvava organismi pärast. kui laps ei taha oma ruumis olla ja otsib erinevatel põhjustel oma ruumist väljuda,magada vanemate voodis jne..See signaal annab tõsise ümber vaatluse ruumi energeetikast.Kui laps hakkab kaebama luuvalu ja õhupuuduse ja üldise keha väsimuse üle. See annab juba teada sellise kiirgus mõjust maapinnast kehale. Lapsed selles kiirgusega koormatud alas saavd kiiresti just luustiku kasvule takistuse ja korvamatud kahjustused. Kindlasti teatud kõhu puhitisedja nähtamatud valu puhangud. kindlasti ka kerged külmetus haigused,köhimised jne... Nende tundlikuse baasil toimivad teised reeglid ja keha hakkab koheslt tõrkuma. Võivad tekkida psüühilised tõkestused meelelises teadvuses, nad muutuvad kas sisemiselt kiiniseks või vastupidi agresiivseks jne. Iga inimese käitumine on erinev, eriti noortel inimestel kes seda maailma alles avastama hakkvad. Teiseks osaks on lapse pikaajaline viibimine peale magamise oma toas. Laps mängib ,hiljem õpib ja veedab oma toas keskelt läbi 10-15 tundi ööpäevas. Selline maa kiirgus hakkab teda kurnama ka muus ruumi osas. Ilmnevad süptomid on uimasus, närvilisus, info puudulikus mõtte tasandil, õppe edukus langeb jne. Sellisel juhul tuleb leida kiiresti lahendused, mitte üksinda me ei saa kaitsta magamis aset vaid kui see kiirgus haldabka suuremat osa ruumis. siis paigutada nii et inimese magamis ase ja põhitegevus alaga kohad oleks selles kiirguset väljas. Sinna alsse saame paigutada kapid ja muu, mis ei ole elava energiaga seotud. Kui ei ole võimalik siis võtame ette kaitsme meetmed.

Elutuba selles ruumis peavad olema sellistest kiirgustes vabad meie diivani, tugitooli ja need alad kus inimene pikemalt paigal püsib Kuid teatud juhul on kogu ruumi energia selle mõjuga kaetud, siis kui inimene on päeva läbi kodus ja peavad hoolitsema pereliikmet eest. Ollakse selles ruumis pidevalt, siis selle õhu energeetika on tahtamatult muundunud ja ta peab toimetama, Siis tuleb ruumi tuua korralik õhu vahetus ja loomulik õhu ventilatsioon läbi fressklappide. sundventilatsioon vastupidi paiskab selle kiirguse mõju laiali. Sest sundventilatsiooni õhu välja inimemise avad on ainult kas kuskil ruumi nurkades, kus mööbel või terav nurk takistab selle välja viimist. Veel trastilisem hüpotees on uste alused tühimikud kus õhu väljaimemine on väike. kas või vaiba olemasolu juba takistab selle tegevust jne...Kindlasti ka lemmikloomad puurid ja pesad selle koahapeale ei kõlba. Vaadake üle oma potililled sellistes alades,eriti suurteleheliste taimedele see energia ei sobi. Kuid väga hästi armastavad sellsit ala okkslised puud ja terava kitsa lehelised taimed. Tupp rohtliilia taim sobib just sinna ruumi ossa, tema toitub selliset kiirguset ja tagasi annab hapniku rikka õhu.

Kabinet, kodukontor: kirjutus laua asukoht on eelkõige selleks alaks kus inimese pikaajalisem viibimine mõjutab eelkõige inimese mõttetegevus ja kehalistes väljades tekivad ootamatud väsimuse märgised. Nihelemine, mõtete kõrvale kalle , segavad lugemisega seotud tegevused juhitud kõrvale. Kui juba üle 2tunni olla selles mõju alas siis töövõimekus kiiresti väheneb ja tegevus muutub unistuseks jne. huvitav on see et just kuivaõhuga seotud kiirgused eelkõige mõjutavd ajuprotsessi ja eemaldvad tähelepanu mitte vajalikele uitmõtetele. Eemalduda sellisest väljast, kui ei ole võimalik siis kasutada kaitse materjale. Kuid tihti asub ka kabinetis /külalistoa funksioon/. siis sellisel juhul soovitan ajutiselt diivan (magamis ase) ajutiselt sellest kohaväljast kõrvale liigutada, kui on võimalik. Külaline on omamoodi kuningas,meie kodus. Kindlasti elavad taimed sellitest kiirgusega seotud alast välja viia, leida parem neile uus asukoht, kui näha neid pidevalt haigestunud olekus.

Köök, abiköök toidu sahver jne. Ei soovita toitu säilitada sellistes asukohtades kus need maa kiirgused mõjutavad. maakiirgus mõjutab vitamiinide kiiret väljumist puu ja juurviljadest. Sest õhuenergeetika teatud õgivus imeb välja elumahlad puu ja juurviljadest. Nad kuivuvad kiiresti ja närbuvad siis. Liha ja kala saadustele annab ta laastava energia. Nende energia väljas sellised saadused kergelt kolLetuvad isegi siis kui nad on külmutatud olekus külmkapis. Pliidi asukohale otsest mõju kiirgus ei avalda. Söögilaua asukohal on küll suur tähtsus. Inimene selles alas ainult ei tegele söömisega vaid ka istutakse õhtuti perega koos. Sõpradega süüakse õhtust ja võetakse kangemaid meelisi ergutajaid- Sellised ergutajad selle alas võivad anda vastupidise muutuse, tekivad energeetilised mõtte muutused ja liikumised alkoholi abil muudele sageduslikele väljadele ja sellises olekus võib muutuda agresiivseks jne.. Kui võimalik siis kindlasti selles kohas vähemalt sõpradega pikemalt mitte istuda. Liigutage laud rahulikumasse,puhtasse keskkonda jne.

Saun ja muud ravi ja puhastus alad. Kindlasti sellises alas inimese energeetika/eriti kehaline/ tõmbab koomale ja ei teki tegelik keha puhastus. keha hakkab kaitsma ennast eriti elektrilistes küttekehadega saunades. siin mängib rolli veel elektrilise kiirgus lisa mõju. Mõlemad omavad suuremal määral +ioonseid õhumolekule ja nende kehaväljadesse liikudes hakkab omamoodi põletama keha eetervälja ja siiska juba kuumad kuivad hood liiguvad nahapinnale ja veel hingame suuremates kogustes seda õhku sisse. Sellega täidame kuumuse juures kopsud ja hinamis süsteemi kuiva õhu energiaga.7Kui sellised kiirgused olemas ja seda kohta kaitsta materjalidega ei ole võimalik, siis jooge rohkem vett, ennem saunaa käimist. Vähemalt 1 liiter vett või taimseid teesid, kuid õlu mängib vastupidist ta kuivatab ja hakkab põletama sisemist organismi laval. Ikkagi kui sellised kiirgused ruumi valitsevad, siis inimese keha väli oma tundlikkusega i ava kogu keha välja ja saunas käimine võib muutuda harvemaks. Kindlasti lisa rolli mängivad saunakivid,mis tihti soetatud naabermaalt Soomest. Nende sauna keriste kividega on kaks probleemi:kivid on teravanurgalised ja seal veis ei haju ühtlaselt kivile ja osa kuuma vett tänu sellele liigub keha välja tagasi. Teiseks probleemiks on nende graniidiliste kivimites olevad radioaktiivsed õlid ja gaasid, Nendeks on mangaani, tsirkoonse ja radooni radioaktiivsed pihkumised. Nii et kom,neli põhjust korraga,mis meid sellises kiirgusega saunas ootab, Kuid kindlasti kõik ei pööra selle probleemile tähelepanu. Aga minu teema ja leht on selleks et selliseid probleeme teavitada!

Treening ruum ja muud kehalisega seotud kohad. Treening ruumis keha kiiresti väsib. Me peame hakkama ületama oma tegeliku keha võime tingimusi. Me hakkam sellise kiirguse mõjus oma keha välja jõudu purustama, sest sport on füüsiline meditatsioon, kus me mediteerime oma füüsikehaga. Siinses kiirguses on võõraste aineliste sagedus seoses õhuga teine ja seda viies oma keha ruumi me väsitame ja ei saa karastada oma keha uute füüsilsite energiatega. Tekivad lihas valu haistingud ja isegi kerged vigastused ootamatute valesti tehtud liigutuste näol. Pärast trenni lihaste lõdvetamine raskem, sest oma treeningu ajal viisime lihaste välja seisva õhu energia välju. Sama käib ka jooga kohta, kus viime oma füüsikeha teisele energeetilisele tasndile ja see aeg mitte vajalikud kiirgused mõjutavad me energeetilise keha välja. Kindlasti ka sellised keha hoolitsu kohad, eriti lastele meeldivad kohad kiiged ja batuudid on ühed ohuallikad. Sellistes kiirgus alades. Teadvus on kontrolli alt väljas ja võivad toimuda ootamatud vigastused jne... kindlasti ka laste ronimis nöörid sellisesse alasse ei sobi. Liiva kastid samuti sellises alas ei toimi, lihtsalt laps selles alas pikka ega ei viibi. Õues asetsevad korvpalli, jalgpalli, tennise väljakud on otsesed keha kurnavad alad ja teatud juhtudel füüsilistel tegevustel. Võime saavutada kerged lihaste rebendusi ja veel raskematel juhtudel luude murdeid (seda minu praktikas on olnud mitu korda. Kus sama tervise rike on esinenud treeningutel).

Õues ja elava loodusega väljas, kuhu soovime rajada oma peenrad, kasvuhoone ja põllu lapikese. Siis on kindlati vaja leida need puhtad alad kus sellised kiirgused puuduvad . Eriti teatud liiki puuviljalised puud sellistes alades ei kasva ja ei anna saaki>/või äärmisel juhul väikese koguses saame/ Kindlasti õuna,pirnipuud sellisest alast eemal hoida. kuid vaarikalised taimed vastupidi sobivad/isegi tahavad kasvada/ saagikus suurem. Kasvuhoones ei kasva sellistes kohaväljdes eriti kurgi taimed ja redised, samuti pipra taimed jne. Tomat sobib, kuid mitte väga. Peenral ei kasva hästi sibulad, herned, porgandid, peedilised, naerid. Kartulitele mõju pole eriti avaldunud.Püsi istikulised suure lehelised puud ja põõsad eriti hästi ei taha kasvada sellistes kiirgus väljades. Higihaljastest puudest ei taha kasvad erinevad männi sordid. Kuid kuuselised puu liigid armastavad koos saare puudega seda ala. Üks oht on kuuselistel suureks ja kõrgeks lasevad oma juure kava lahti ja võivad ohtu seda meie krundi ehitised. Kadakalised puud on võimelised selles alas olema ja kasvamakuid eelistus on sellisel juhul kohalikud/eestimaised/ energeetikaga taimsed vormid, aga mitte aretatud vormid. Elupuud ei taha selles alas mitte kuidagi kasvada /Tulevikus lisan taimede nimestikku siia/

Hobuse tall,kus kuiva õhukoopa kiirgusedSigalad, kanalad, laudad, tallid jne selles kiirguste mõju alas eriti hästi ei sobi. Kindlasti ehituslikud kontstruksioonidesse tekivad praod jne.. Loomad haigestuvad sellistes kiirgustega mõju väljade sagedasti erinevatesse haigustesse. Faktid näitavad, et kõige rohkem kannatab loomade luustik hingamisteed ja seedivus ja kindlasti suur närvilisus(mis võib olla ohtlik ka seal töötavale personalile, kes päevi seal veedavad) see maakiirgus mõjutab kõiki meie farmides kasvatavaid loomi/sigu, hobuseid, lehmi, lambaid jne.../. Mul on sellel alal palju kogemusi . olen saanud aidata Eesti ühe suurima sea farmi loomi sellistest kiirgus aladest päästa. renoverimise käigus paigutati betoon põrandate alla korkplaadid. Olen saanud aidata vähemalt 15 tõuhobusel leida uue kodu. Vanas tallis hobused põdesid põhiliselt luu ja hingamis teedega seotuid haigusi. Paigutades hobused uude talli, tervenesid pika ajalistest tõvedest. Kanalates kanad haigestuvad luu haigustesse, eriti jalad muunduvad jne...

Töökohad. Sellistes alades kus jäävad maa sisemusse kuivaõhukoopad,tektoonilised murrangulõhed,kastrilised alad või tehnilised koopad on otsesed tervise ja mõistuse mõjutused. Need kiirgused esma järjekorras väsitavad inimese keha energia välju. Tekitavad kehade väljas seisvaõhu efekti, kus energia ligipääs väheneb, eriti peale lõunat. Ilmuvad esimesed väsimus efektid, eriti ohtlik on see kes töötavad erinevate mehaaniliste või elektroonilliste aparatuuride juures. Tähelepanu kõrvale juhitud,kerge apaatsus ja unisuse tagajärjel töö kvaliteedi kiire kukkumine, mõttetegevuse vähenemine ja hiljem ka kergemad õnnetused inimese kehaga jne. Istuva kontori töötajad, kassapidajad, muud istuva tööga koormatud inimeste energia surve kõige rohkem versoontele. Vere ringe aeglustub ja istumise tagajärjel jald hakkavad kergel valutama. Päeva teisel pool mõtte tegevuds kiiresit väheneb, tekib kihelemine ja meelte hajutamine. Hiljem ilmnevad juba keha füüsise kerged traumalised juhtumid, inimene hakkab tihti oma keha asjde vastu lööma, kuid siis tekivad spetsiifilised luuvalud ja hakkavad tekkima hingamise probleemid. Lisaks kui veel sundventilatsioon pidevalt töötab siis juhib seda õhu osa veel nahapinnale ja kopsudesse. Sundvent süsteemide välja tõmme seal oosas, kus palju mööblit ja kannatada saavad just keha alumine pool,tänu mööblile (tursed ja jalgade paistetused ) jne. Siis juba inimene väsib ja tema töö viljakus on olematu ja ei saa tööandaj nõuda temalt head tulemit. Kui sellistes aldes töötvad vastutust nõudvad inimesed, kes oeavad päeva läbi montooringu taga järgima teatud transpordi liikumist või veel midagi sarnastsiis eksimused kergemad tulema. Kahjuks siiani seda poolt firmad ei jälgi kus inimene istub ja töötab. Miks ta tihti hagestub jne..Sama teema käsitleb ka teatuid kaubanduse kekuse asukohti, kus müüjad haigestuvad just selle kiirguse tõttu(on tulnud kaebusi ja seda on kontrollitud)